×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Systemy zawiasów meblowych BLUM – puszkowe, kątowe

W naszym asortymencie dostępne są zawiasy meblowe znanej oraz cenionej w branży firmy BLUM. Posiadamy kilka ich rodzajów, by każdy z klientów mógł wybrać ten, którego właśnie potrzebuje. Można u nas znaleźć: zawias z szerokim kątem otwarcia, do drzwi równoległych, kątowy do drzwi szklanych, a także wiele innych. Dysponujemy tak szerokim asortymentem, ponieważ chcemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Naszą ofertę tworzymy właśnie dla Ciebie – została ona dobrana w taki sposób, abyś mógł znaleźć w niej wszystko, to, co jest Ci obecnie niezbędne.

Zawiasy do mebli kuchennych – dlaczego są tak ważne?

Niestety, ale mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak kluczowe funkcje spełniają zawiasy meblowe, co jest dużym błędem, ponieważ podczas wyboru mebli zwraca się uwagę na ich design, zapominając o tym, że „środek” jest równie ważny, a może nawet i ważniejszy. To dzięki zawiasom drzwiczki od mebli cicho otwierają się, jak również zamykają, a zarazem działają płynnie.

Zawiasy do mebli kuchennych znacznie zwiększają komfort korzystania z nich. Ponadto warto dodać, że zmniejszają one zarówno hałas, jak i ryzyko uszkodzenia płyty meblowej, co z kolei przedłuża jej trwałość i sprawia, że cały czas prezentuje się estetycznie. Postawiliśmy na firmę BLUM, ponieważ zatrudnieni w niej specjaliści świetnie wiedzą, czym powinny wyróżniać się zawiasy meblowe, aby bez żadnej przerwy działały tak, jak należy – zadbali oni o to, aby ich jakość była na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość w świetnej cenie!

W naszej ofercie znajdziesz zawiasy puszkowe, które są niezwykle uniwersalne, przez co cieszą się ogromną popularnością. Umożliwiają one prostą regulację, a ich montaż jest łatwy oraz szybki. Jednak nie tylko one są dostępne w naszym sklepie internetowym. Posiadamy również zawiasy kątowe mogące mieć różny kąt otwarcia – zwykle są one wykorzystywane w szafkach narożnych. BLUM daje gwarancję ich długiego, a także bezproblemowego użytkowania. Często akcesoria meblowe do szuflad czy szafek, których jakość można określić na bardzo wysoką, mają jeden minus – ich cena jest mało atrakcyjna. Jednak my zadbaliśmy o to, aby była ona korzystna dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Znajdują się w niej nie tylko zawiasy, ale również prowadniki czy ograniczniki, które można nabyć u nas naprawdę tanio.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się