×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

SERVO-DRIVE do systemów szuflad

Marzy Ci się nowoczesna kuchnia? Nic trudnego – wystarczy, że wyposażysz się w efektowne, modne szafki, w których uwzględnisz specjalne systemy. Jednym z nich jest SERVO-DRIVE Blum umożliwiający otwieranie szafek bez konieczności montażu uchwytów bądź gałek. Nie tylko wpływa to na estetykę pomieszczenia, ale również maksymalnie zwiększa komfort korzystania. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne elementy, które są konieczne, aby system SERVO-DRIVE działał jak należy. Proponujemy kable elektryczne, uchwyty napędu, zasilacze sieciowe, a także profile nośne – dzięki nim zbudujesz sprawny system koszy na śmieci bądź otwierania szafek w swojej kuchni! Koniecznie sprawdź całą naszą ofertę.

System koszy na śmieci. Blum i inni producenci

Z systemem koszy na śmieci Blum nie potrzebujesz przerywać czynności takich jak obieranie, krojenie czy mycie warzyw, żeby pozbyć się odpadków – SERVO-DRIVE umożliwia otworzenie szuflady, w której znajduje się kosz, poprzez delikatne naciśnięcie frontu. Szybko, sprawnie i co najważniejsze, bez konieczności dotykania szafek dłońmi! SERVO-DRIVE może być wykorzystany w szafkach do przechowywania naczyń bądź jako system koszy na śmieci. Blum to producent, który zadbał o zwiększenie komfortu swoich klientów – przekonaj się, system SERVO-DRIVE będzie wybawieniem w Twojej kuchni!

Akcesoria do SERVO-DRIVE. Wykorzystaj je wszędzie, gdzie chcesz!

Dostępne w naszym asortymencie akcesoria do SERVO-DRIVE cechują się wysoką jakością i odpornością na uszkodzenia. Za ich pomocą stworzysz system maksymalnie ułatwiający Ci korzystanie z mebli. Kuchnia, łazienka, salon bądź inne pomieszczenie – nasze akcesoria nadają się do montażu w meblach w każdym z tych wnętrz! Gwarantujemy, że to nowoczesne rozwiązanie skradnie Twoje serce od pierwszych chwil.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się