×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

SERVO-DRIVE do systemów szuflad

Marzy Ci się nowoczesna kuchnia? Nic trudnego – wystarczy, że wyposażysz się w efektowne, modne szafki, w których uwzględnisz specjalne systemy. Jednym z nich jest SERVO-DRIVE Blum umożliwiający otwieranie szafek bez konieczności montażu uchwytów bądź gałek. Nie tylko wpływa to na estetykę pomieszczenia, ale również maksymalnie zwiększa komfort korzystania. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne elementy, które są konieczne, aby system SERVO-DRIVE działał jak należy. Proponujemy kable elektryczne, uchwyty napędu, zasilacze sieciowe, a także profile nośne – dzięki nim zbudujesz sprawny system koszy na śmieci bądź otwierania szafek w swojej kuchni! Koniecznie sprawdź całą naszą ofertę.

System koszy na śmieci. Blum i inni producenci

Z systemem koszy na śmieci Blum nie potrzebujesz przerywać czynności takich jak obieranie, krojenie czy mycie warzyw, żeby pozbyć się odpadków – SERVO-DRIVE umożliwia otworzenie szuflady, w której znajduje się kosz, poprzez delikatne naciśnięcie frontu. Szybko, sprawnie i co najważniejsze, bez konieczności dotykania szafek dłońmi! SERVO-DRIVE może być wykorzystany w szafkach do przechowywania naczyń bądź jako system koszy na śmieci. Blum to producent, który zadbał o zwiększenie komfortu swoich klientów – przekonaj się, system SERVO-DRIVE będzie wybawieniem w Twojej kuchni!

Akcesoria do SERVO-DRIVE. Wykorzystaj je wszędzie, gdzie chcesz!

Dostępne w naszym asortymencie akcesoria do SERVO-DRIVE cechują się wysoką jakością i odpornością na uszkodzenia. Za ich pomocą stworzysz system maksymalnie ułatwiający Ci korzystanie z mebli. Kuchnia, łazienka, salon bądź inne pomieszczenie – nasze akcesoria nadają się do montażu w meblach w każdym z tych wnętrz! Gwarantujemy, że to nowoczesne rozwiązanie skradnie Twoje serce od pierwszych chwil.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się