×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Gniazda wpuszczane

Poszukujesz praktycznych rozwiązań do obsługi instalacji oświetleniowych w Twoim domu? We współczesnych aranżacjach świetnie sprawdzą się gniazda wpuszczane, które odznaczają się minimalistyczną konstrukcją. Ich sposób montażu sprawia, że po założeniu są niemal niewidoczne, lecz gdy zamierzasz z nich korzystać, to zawsze znajduje się tuż obok Ciebie. W ten sposób oszczędzasz sporo miejsca i możesz wykorzystać dostępne blaty kuchenne do ustawienia sprzętów, małego AGD, produktów spożywczych oraz wykonywania codziennych obowiązków. Dotyczy to nie tylko kuchni, ale też salonu czy biura, gdzie gniazda wpuszczane także znajdują szereg zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Składają się na nią solidnie wykonane gniazda oraz inne elementy systemów oświetleniowych umieszczone w solidnych obudowach.

Charakterystyka gniazd wpuszczanych

Gniazda wpuszczane odznaczają się niezwykle przemyślaną konstrukcją. Powstają z połączenia solidnych materiałów takich jak aluminium oraz tworzywo sztuczne. Co warto o nich wiedzieć? W zależności od modelu i rozwiązań wdrożonych przez producenta gniazda:

  • mają mechaniczne blokady, które zapobiegają ich niekontrolowanemu opadaniu,
  • są umieszczane w otworach na blacie i wysuwane w razie potrzeby,
  • zajmują niewiele miejsca,
  • pozwalają definitywnie pozbyć się problemu zbyt dużej liczby splątanych kabli na blacie, co jest nie tylko nieestetyczne, ale też bywa niebezpieczne.

Dla jeszcze lepszego dopasowania do docelowego miejsca montażu producenci proponują elementy umieszczane horyzontalnie lub wertykalnie. W ten sposób zapewnisz sobie bezpośredni dostęp do gniazdek, a także zyskasz stabilne połączenie między elementami.

Minimalistyczne gniazda

We współczesnych wnętrzach dużą wagę przywiązuje się do detali, stąd zapotrzebowanie na gniazda wpuszczane. Odpowiednio zamontowane są one niemal niewidoczne i stanowią dyskretną część całego systemu oświetleniowego czy elektronicznego. Proponujemy elementy do zasilania taśm, modułów lub lampek punktowych, ale też sprzętów czy gadżetów elektronicznych. W zależności od tego, jakie są Twoje osobiste potrzeby znajdziesz u nas gadżety w różnych kolorach i stylach. Proponujemy uniwersalne elementy, na które składają się 3 gniazda wpuszczane lub więcej albo z wejściem na port USB. To rozwiązania doskonałe do kuchni, salonu lub gabinetu, gdzie podłączanych jest więcej sprzętów, ale nie wszystkie są wpięte do prądu na stałe.

Wygodne zakupy w sklepie online

Zarówno gniazda wpuszczane, jak również inne akcesoria meblowe z naszej oferty, zamówisz wygodnie online z dostawą na wskazany adres. Proponujemy Ci solidne rozwiązania znanych marek, dostępne w wersji z grubym lub płaskim rantem, z przewodem, o maksymalnym obciążeniu 2500 lub 3600 W.

Zrób wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Nasza oferta jest tak różnorodna i bogata, że na pewno znajdziesz w niej artykuły dla siebie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także zyskasz fachowe wsparcie.

Różnorodność kolorów, stylów wykończenia, rozmiarów, sposobu montażu i późniejszej obsługi sprawia, że nasi klienci mogą korzystać z produktów idealnie pasujących do ich zamysłu oraz potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że gniazda wpuszczane to końcowy element instalacji elektrycznej, dlatego dbamy o to, aby były one w pełni bezpieczne, ale też estetyczne. W ten sposób po wysunięciu czy schowaniu nie zakłócają harmonii na Twoim biurku czy blacie roboczym.

Zapraszamy na zakupy! Prowadzimy sprzedaż wysyłkową o krótkim terminie realizacji.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się