×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm
Maksymalne obciążenie (kg)

Kółka do mebli, ślizgacze meblowe

Doposażenie krzeseł, biurek czy szafek w ślizgacze do mebli sprawia, że korzystanie z nich staje się przyjemniejsze i bardziej komfortowe. To dlatego, że przemieszczanie się po pomieszczeniu nabiera płynności – nie musisz wstawać od stolika, aby sięgnąć po segregator umieszczony na regale czy odłożyć dokumenty na półkę. Wystarczy, że lekko się odchylisz, a na kółkach pokonasz dystans dzielący Cię od archiwum czy lady, przy której obsługiwani są klienci.

Korzystanie z kółek do mebli ma też inną zaletę. Oprócz usprawnienia w komunikacji zapewnia ochroną posadzki. Jej zniszczenie – porysowanie czy zmatowienie byłoby nieuniknione w wyniku ciągłego szurania krzesłem. Odpowiednio zabezpieczone ślizgacze meblowe nie powodują takich zniszczeń, a nadają się zwłaszcza do biur, gdzie posadzka wyłożona jest wykładziną.

Solidne i wytrzymałe kółka do mebli

Kółka do mebli to pożądany element wyposażenia szafek czy foteli w biurach oraz domach. Z dobrodziejstw przesuwanych mebli chętnie korzystają też hotelarze i restauratorzy. Wózki znacznie ułatwiają im serwowanie posiłków, obsługiwanie gości na sali oraz w pokojach. Dzięki nim mogą usprawnić proces sprzątania, a także zwiększyć tempo wykonywanej pracy.

W naszej ofercie dostępne są ślizgacze do mebli:

  • domowych,
  • biurowych,
  • gastronomicznych,
  • hotelarskich.

Wszystkie cechują się bardzo starannym wykonaniem. Powstają z wysokiej jakości materiałów, które przede wszystkim wykazują dużą odporność na obciążenia. Wiele z nich ma transparentny kolor, co w połączeniu z minimalistyczną metalową obudową daje ciekawy efekt. Kółka wraz z całą konstrukcją nie są nachalnym elementem, lecz subtelnym zwieńczeniem każdego projektu.

Co ważne, oprócz nowoczesnej estetyki, zapewniają wysoką trwałość To możliwe, ponieważ kółka meblowe są mocowane za pomocą pasujących trzpieni gwintowych oraz płytek. Całość zapewnia wysoką stabilność, a zarazem solidność. Nawet wielokrotne suwanie po posadzce nie obniża jakości mebla i nie powoduje uszkodzenia.

Kółka meblowe do krzeseł i szafek

Kółka meblowe są najczęściej spotykane w meblach przeznaczonych do przesuwania. Są to przede wszystkim:

  • fotele biurowe,
  • wózki kelnerskie i kuchenne,
  • regały,
  • szafki z archiwum.

Wiele mebli można doposażyć w ślizgacze, aby zwiększyć ich wszechstronność oraz komfort użytkowania. Jednak warto dobrać odpowiedni element do całej konstrukcji, sugerując się przy tym zarówno wyglądem, jak i przeznaczeniem mebla oraz jego budową. W sprzedaży mamy więc kółka montowane na płytkach, jak również takie osadzane na trzpieniach gwintowych i wyposażone w trzpienia wciskane. Do użytku standardowego, codziennego polecamy kółka designerskie, z kolorowymi rolkami czy minimalistyczne, z kolei do profesjonalnego zastosowania najlepsze będą kółka meblowe przemysłowe wytrzymujące spore obciążenia. Nie tylko sporo udźwigną, ale też z łatwością pokonają nierówne fragmenty posadzki czy przejadą przez progi.

Ślizgacze meblowe w naszej ofercie

W naszej ofercie dostępne są ślizgacze do mebli w wielu wariantach kolorystycznych i konstrukcyjnych. Znajdziesz tutaj zarówno modele odpowiednie do domu i biura, jak również te, przeznaczone do użytku przemysłowego. Popularnym produktem w asortymencie są zwłaszcza kółka meblowe z hamulcami. Operowanie nimi jest wygodne, ponieważ w momencie, gdy chcesz zatrzymać stolik czy krzesło nieruchomo, zrobisz to naciskając jeden przycisk. Fotel stanie nieruchomo, a gdy będziesz chciał się przemieścić wystarczy, że go „odklikasz” i gotowe!

Zapraszamy na wygodne zakupy online. Wszystkie kółka do mebli dostępne w naszej ofercie są sprzedawane w atrakcyjnych cenach i dostarczane na wskazany adres sposobem, jaki wskażesz przy składaniu zamówienia. Dokładna specyfikacja każdego produktu ułatwia podjęcie decyzji na temat tego, czy wybrać ślizgacze do mebli metalowe, umieszczone w obuwie ze stali ocynkowanej, wykonane z tworzywa sztucznego czy podgumowane. Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – chętnie doradzimy!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się