×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kleje do mebli

Potrzebujesz profesjonalne kleje do mebli i materiałów, dzięki którym skleisz meble oraz odnowisz te, które lata świetności mają już za sobą? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór klejów przeznaczonych do rozmaitych prac związanych z konstruowaniem, naprawianiem, wymianą tapicerki oraz innymi pracami – zawodowymi i amatorskimi.

Solidne spoiwa do mebli

Proponujemy wysokogatunkowe spoiwa, które zapewniają bardzo mocne trzymanie elementów. Kleje do mebli mają za zadanie łączenie profili drewnianych, metalowych, szklanych i wykonanych z tworzyw sztucznych. W ten sposób unikniesz męczących prac przeprowadzanych z wykorzystywaniem ciężkich narzędzi ręcznych. Brak konieczności nawiercania dziur na śruby czy wkręty powoduje też, że struktura mebli nie ulega uszkodzeniom, a całość prezentuje się bardzo estetycznie.

Mocny klej do mebli

Proponujemy kleje do mebli oraz inne spoiwa zapewniające bardzo solidne łączenie elementów drewnianych, wykonanych z płyt wiórowych i laminowanych, metalowych i szklanych. W sprzedaży są wyspecjalizowane produkty przeznaczone dla konkretnej grupy produktów, jak również uniwersalne, Klej do mebli ZENO jak Vicol. Z jego pomocą połączysz nawet tkaniny oraz papier. Proponujemy też silikony do mebli w wygodnych opakowaniach z dozownikami, pozwalające na bardzo precyzyjne aplikowanie odpowiedniej ilości formuły w konkretne miejsce. W ten sposób nie marnuje się materiał, a Ty sprawnie i ekonomicznie przeprowadzasz zaplanowane prace. Potrzebujesz najbardziej zaawansowanej formuły? W sprzedaży są szpachlówki do mebli oraz woski, które nadają się do użytkowania w skrajnych temperaturach, od ujemnych do bardzo wysokich. Są wytrzymałe na działanie wilgoci.

Klej do mebli drewnianych

Kleje do mebli są wykonywane z wyselekcjonowanych składników, które po połączeniu tworzą bardzo solidne i elastyczne spoiwo. W ten sposób można wykorzystywać je z powodzeniem zarówno w branży profesjonalnej, meblarskiej, tapicerskiej, jak również w gospodarstwie domowym do drobnych prac remontowych czy renowacyjnych. Przy zakupie konkretnego produktu zwracaj uwagę na jego skład. Np. w naszej ofercie dostępne są ekologiczne kleje do mebli pozbawione szkodliwych dla zdrowia i środowiska związków takich jak toluen czy oraz cykloheksan. Większość z nich jest całkowicie bezwonna, co sprawia, że zaraz po wykonaniu pracy możesz spędzać czas w danym pomieszczeniu bez ryzyka zatrucia czy wystąpienia bólu głowy.

Produkty do klejenia i naprawy mebli

Duży wybór markowych klejów w atrakcyjnych cenach to okazja do zrobienia udanych i tanich zakupów. Proponujemy fachowe doradztwo na etapie podejmowania decyzji, jak również w organizacji transportu. Skorzystaj z naszej oferty, a także świadczonych usług. Jesteśmy pewni, że asortyment naszego sklepu odpowie na Twoje potrzeby i za naszym pośrednictwem nabędziesz wiele praktycznych produktów potrzebnych do:

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się