×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Szerokość (mm)
Głębokość (mm)
Średnica mm
Maksymalne obciążenie (kg)

Półki obrotowe

Zapomnij o wielkości swojej kuchni. To nieistotna rzecz, bo przechowywanie jest zawsze problemem. Niezależnie od tego, czy masz małą kuchnię, czy dużą rodzinną przestrzeń, ciężko jest uporządkować wszystkie przedmioty kuchenne. Często są w niej trudno dostępne zakątki, które pozostają puste i nieużywane, a przestrzeń, do której masz dostęp, staje się wtedy przepełniona i zagracona. Ponieważ kuchnia jest sercem domu, maksymalne wykorzystanie każdej powierzchni powinno być dla Ciebie priorytetem.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Organizację kuchni możesz szybko usprawnić za pomocą szeregu elementów, które łączą dobry wygląd i wyjątkową funkcjonalność. Jednym z takich artykułów kuchennego wyposażenia są dostępne w naszym sklepie półki obrotowe do szafek narożnych. Jeżeli chcesz poprawić funkcjonalność swojej kuchni, zapoznaj się z naszym asortymentem, a potem koniecznie zrób szybkie zakupy online!

Praktyczne półki obrotowe do szafek narożnych

Szafki narożne to część mebli w rogu kuchni, które potocznie nazywa się ślepymi szafkami. Niektórzy twierdzą, że wynika to z faktu, że sięgasz do środka i „na ślepo” wyczuwasz to, czego potrzebujesz, co chcesz wyjąć itd. Zamiast męczyć się i tracić czas na poszukiwania „zagubionych” w szafce rzeczy, warto zainwestować w praktyczne półki i kosze obrotowe do szafek narożnych.

Zamiast przechowywać poukładane na półkach w stosy słoiki, puszki, szklanki i inne przedmioty, lepiej skorzystać z opcji, która daje dużo przestrzeni do ich pojedynczego przechowywania. Półki obrotowe jako wszechstronny element wyposażenia są idealnym rozwiązaniem do układania na nich rzeczy nie tylko w kuchni, ale także w każdym miejscu w domu.

Największą zaletą takich obrotowych regałów jest dostępność, którą zapewniają. Możesz pomieścić na nich wiele rzeczy i sięgać po nie, po prostu obracając kosz. Takie rozwiązanie eliminuje bałagan w szafkach, a także gwarantuje, że każdy niezbędny przedmiot jest przechowywany w widocznym miejscu.

Kuchnie i spiżarnie to wspólny obszar, w którym warto wykorzystać półki i kosze obrotowe. Małe puszki, słoiki i akcesoria kuchenne mogą łatwo się zapodziać z tyłu tradycyjnych szafek. Dzięki obrotowemu systemowi półek również przechowywane suche produkty spożywcze zawsze masz pod ręką, z przodu szafki. Zapomnij o kupowaniu kolejnego makaronu, bo okaże się, że zapasy były pochowane głęboko, a Ty przez niefunkcjonalną szafkę nie miałeś o nich pojęcia.

Półki obrotowe – Twój najlepszy wybór

Rozwiązania obrotowe optymalizują trudno dostępne i rzadko używane przestrzenie szafek. Z łatwością przechowasz garnki, patelnie, zapasy żywności, butelki i słoiki na antypoślizgowych tacach. Półki w kształcie nerki, pełne, prostokątne lub okrągłe umożliwiają dobranie konfiguracji potrzebnej w każdej kuchni.

Natomiast dostępne u nas w szerokiej gamie konfiguracji kosze obrotowe do szafek, pasują do wielu typów pomieszczeń. Dzięki nim dostęp do stref tylnych i ślepych szafek narożnych będzie łatwiejszy, a całość pozwoli Ci utrzymać wymarzony porządek.

Skonsultuj się z naszym doświadczonym personelem sprzedaży już dziś, aby dobrać odpowiedni system do narożnej szafki kuchennej. Nie zwlekaj i sprawdź, jak półki obrotowe i kosze obrotowe mogą naprawdę pomóc Ci w maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się