×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zawieszki do szafek wiszących

Montaż mebli to bardzo istotna kwestia, którą trzeba należycie zaplanować, a potem zrealizować. Ważne jest, aby zawieszki do szafek były odpowiednio dobrane – z uwzględnieniem tego, z jakiego materiału jest wykonana ściana, jaka jest waga mebli oraz ich docelowe przeznaczenie. Tylko wtedy masz pewność, że dalsze użytkowanie szafek będzie bezpieczne, a same meble pozostaną stabilne.

Polecamy duży wybór zawieszek do szafek wiszących, które pozwolą na sprawny montaż mebli w kuchni, gabinecie, salonie, sypialni i jadalni. Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy Ci ofertę, a potem doradzimy wybór najlepszych rozwiązań. Dlaczego warto kupić właśnie u nas? Ponieważ:

 • oferujemy dostęp do bogatego, rozbudowanego asortymentu zawieszek do szafek wiszących,
 • sprzedajemy solidne zawieszki do szafek, które świetnie podtrzymują nawet cięższe korpusy o nietypowych wymiarach,
 • proponujemy atrakcyjne ceny naszych produktów,
 • dbamy o wysoką jakość obsługi, dlatego chętnie służymy Ci radą i wsparciem technicznym,
 • zapewniamy sprawną realizację zamówień i możliwie najkrótszy termin dostaw.

Dlaczego warto mocować mebel na zawieszkach?

Montaż szafek kuchennych czy pokojowych można przeprowadzić dwojako. Meble stojące zajmują jednak sporo miejsca, a nie zawsze jest go wystarczająco. Szczególnie w kuchni, gdzie oprócz naczyń, sztućców garnków i innych przedmiotów użytkowych musisz jeszcze zmieścić wiele przypraw, leków, artykułów spożywczych. Aby wszystko znalazło swoje miejsce, było uporządkowane i po prostu zmieściło się tam, gdzie zaplanowałeś, postaw na dodatkowy rząd szafek wiszących. Nasze zawieszki do szafek sprawdzą się w przypadku wszystkich mebli wykonanych z:

 • drewna,
 • płyt wiórowych, drzewnych, MDF,
 • metalu,
 • tworzyw sztucznych.

Warto sięgnąć nie tylko po zawieszki do szafek wiszących. Szczególnie rodzice powinni pomyśleć o lepszym zabezpieczeniu również wolnostojących mebli na podłodze. Dlaczego? Ponieważ często małe dzieci chętnie eksplorują regały, wspinając się na nie czy szarpiąc za szuflady. Nawet najsolidniejsza, lecz wypakowana konstrukcja może wówczas stracić na stabilności i runąć całym ciężarem. Przymocowanie mebli do ściany skutecznie rozwiązuje ten problem i redukuje ryzyko.

Zawieszki do szafek i okucia meblowe w ofercie

Nasza oferta jest bogata i obejmuje nie tylko klasyczne zawieszki do szafek, ale też rozmaite okucia meblowe. Przydadzą się one do aranżowania pomieszczeń, w których ważna jest przestrzeń do przechowywania, a także bezpieczeństwo i komfort. Na pewno ogromną zaletą tych elementów jest fakt, że:

 • są łatwe w montażu – dzięki naszej zdalnej pomocy i załączonej do zamówienia instrukcji kupujący może przeprowadzić pracę sam, bez używania specjalistycznego sprzętu czy posiadania zaawansowanych umiejętności manualnych,
 • są bardzo wytrzymałe i odporne nawet na duże obciążenia.

W sprzedaży są zawieszki do szafek wiszących znanych marek – Blum, GTV oraz innych. Chętnie doradzimy Ci, co wybrać, aby zyskać niezawodne elementy montażowe do mebli, a zarazem estetyczny element wyposażenia wnętrza.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się