×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Górne tory systemu przesuwnego

Zapoznaj się z naszą ofertą torów górnego systemu przesuwnego, aby znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich mebli. W naszych zestawach znajdziesz nie tylko tory górne, ale także i dolne, które montowane w szafach umożliwiają płynne otwieranie i zamykanie drzwi. Cały osprzęt do drzwi przesuwnych możesz kupić w różnych długościach i kolorach. Zależy nam na tym, aby sprzedawany asortyment spełniał Twoje wymogi, pasował do drzwi meblowych i wystroju pomieszczenia.

Jak wybrać dobry osprzęt systemu przesuwnego?

Nie masz pojęcia, od czego zacząć dobieranie osprzętu do meblowego systemu drzwi przesuwnych? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które wykonywane po kolei pomogą Ci dokonać dobrego wyboru.

  1. Zmierz wysokość i szerokość otworu drzwiowego (zwróć uwagę czy jest tam skos).
  2. Wybierz materiał drzwi. Zdecyduj się na drewno lub jego połączenie ze szkłem albo metalem. Określ wagę i grubość drzwi.
  3. Wybierz swoją konfigurację rodzaju przesuwania drzwi.

Tylko u nas najtańsze górne tory systemu przesuwnego!

W zasobach naszego sklepu znajdziesz m.in. aluminiowe górne tory systemu przesuwnego, które nadają się do tworzenia podwieszanych skrzydeł (jeśli chcesz podzielić duże pomieszczenie bez ingerencji w podłogę, płytki, parkiet) lub standardowo kompatybilne z torami dolnymi. Możesz wybierać spośród jedno- i dwutorowych systemów do cięższych skrzydeł drzwiowych. Wysokiej jakości technologia montażu z ukrytym systemem rolek i profilami maskującymi będzie pasować do każdego wnętrza.

Oprócz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego możesz także poprosić nas o poradę telefoniczną lub mailową. Wówczas zyskasz pewność, że wybrane tory górne systemu przesuwnego będą pasować do Twojego projektu i warunków konstrukcyjnych. Zamów u nas szyny do swoich drzwi przesuwnych i otrzymasz wybrany produkt wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Oczywiście do każdego toru i drzwi przesuwnych mamy odpowiednie akcesoria, aby montaż przebiegał bez wysiłku i działał idealnie po szybkiej instalacji.

Już dziś skonsultuj się z naszym doświadczonym personelem sprzedaży, aby dobrać odpowiedni system torów przesuwnych do swoich mebli. Nie zwlekaj i sprawdź, jak szafa z drzwiami przesuwnymi może naprawdę pomóc Ci w maksymalnym powiększeniu dostępnej przestrzeni.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się