×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm
Grubość (mm)
Powłoka

Zawiasy meblowe z cichym domykiem

Ceniąc sobie wysoki komfort życia, warto zainwestować w meble wyposażone w zawiasy z cichym domykiem. To od wielu lat bardzo popularny element wyposażenia szafek kuchennych, pokojowych, łazienkowych i gabinetowych. Jeżeli w Twoich meblach nie zastosowano takiego rozwiązania, albo obecnie nie sprawdza się i ulega ciągłym awariom – czas na zmiany. Na szczęście, nie musisz kupować nowych mebli. Wystarczy, że wymienisz wadliwe części, czyli zamówisz u nas zawiasy meblowe z cichym domykiem.

Elementy odznaczają się solidną konstrukcją – zostały wykonane z wysokogatunkowej stali, która jest odporna na rdzę i utlenianie, długo prezentuje się estetycznie, zachwycając subtelnym srebrnym odcieniem. Zawiasy z cichym domykiem to świetny wybór, który pozwoli Ci raz na zawsze wyeliminować problem zamykanych z głośnym hukiem szafek. Na pewno doświadczyłeś tego nie raz, kiedy pracujesz lub śpisz, a inny członek rodzinny nieopatrznie zbyt mocno zamknie drzwiczki. To dekoncentrujące i niekomfortowe, ale też negatywnie wpływające na meble. Dlaczego? Ponieważ często trzaskanie i obijanie się dwóch elementów (frontu i korpusu) prędzej czy później prowadzi do trwałych i nieestetycznych zmian w strukturze szafek.

Zawiasy meblowe – cichy domyk dla większego komfortu

Jak wybrać najlepsze zawiasy meblowe? Cichy domyk to niezwykle komfortowa opcja, którą interesuje się coraz więcej kupujących. Nic dziwnego, ponieważ każdy zdaje sobie sprawę z tego, że trzaskanie drzwiczkami prowadzi do niespodziewanego hałasu, jest przyczyną dyskomfortu, a w dłuższej perspektywie może powodować uszkodzenia mebli.

Zawiasy z cichym domykiem:

  • chronią przed hałasem podczas zamykania drzwiczek od szafki,
  • są wyposażone w praktyczny samodociąg, który nieraz aktywuj się już od kąta 35 stopni,
  • mają gustowny wygląd, co sprawia, że harmonijnie wieńczą meblową kompozycję i nie wpływają negatywnie na design pomieszczenia,
  • pracują płynnie i niezawodnie, mają minimalne wymagania jeśli chodzi o konserwację czy czyszczenie.

Polecamy nasze solidne i niezawodne zawiasy meblowe. Cichy domyk to przydatna funkcja, która obecnie staje się standardem. Jako osoba prywatna dbająca o wygodę swoja i bliskich oraz jako producent czy serwisant mebli, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Zawiasy z cichym domykiem w naszej ofercie

Zawiasy meblowe z cichym domykiem stanowią ważną część naszego bogatego asortymentu. Chcemy wychodzić naprzeciw wszystkim potrzebom naszych klientów, dlatego proponujemy im zawiasy z cichym domykiem w wielu wersjach do wyboru. Dopasujesz je z powodzeniem do:

  • drzwiczek nakładanych,
  • drzwiczek wpuszczanych,
  • drzwi narożnych,
  • drzwi bliźniaczych,
  • drzwi bezuchwytowych,
  • drzwi równoległych.

Wszystkie powyższe drzwiczki możesz teraz zamykać jednym ruchem ręki. Mocniejsze popchnięcie nie będzie już wiązało się z ogłuszającym trzaskiem, a to za sprawą mechanizmu automatycznie spowalniającego. W ten sposób obsługa szafek będzie komfortowa i szybsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego warto wybrać te zawiasy meblowe? Cichy domyk to doskonała opcja, która na pewno spotka się z Twoim uznaniem. Zamieszkasz w domu intuicyjnym, gdzie każdy element wyposażenia został zaprojektowany po to, aby służyć domownikom. A nie na odwrót!

Proponujemy korzystne ceny naszych produktów. Zawiasy z cichym domykiem wyróżniają się wysoką jakością wykonania, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem, zamawiaj online, aby zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Tutaj znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane produkty, które w standardzie zapewniają wysoki komfort każdego dnia. Wybierając je, możesz oczekiwać, że obsługa mebli będzie wygodniejsza niż kiedykolwiek wcześniej, a dotyczy to wszystkich mebli – kuchennych, łazienkowych, pokojowych, biurowych. Nasze zawiasy z cichym domykiem są dopasowane do różnych konstrukcji wykonanych z drewna i płyt wiórowych. Jednocześnie nadają się do montażu w szafkach otwieranych w bok, rozwieranych lub uchylanych.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się