×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zestawy szuflad meblowych

Meble z szufladami są klasycznym rozwiązaniem w urządzaniu wnętrz. Tak naprawdę trudno wyobrazić sobie dom bez kilku z nich. Istnieje wiele rodzajów mebli, które, głównie ze względu na funkcjonalność, ale także wygląd, zawierają jedną lub więcej szuflad. Czasami zestawy szuflad meblowych montowane są w celach dekoracyjnych, ale w większości przypadków ich głównym zadaniem jest przechowywanie ubrań, artykułów gospodarstwa domowego, przedmiotów pomocniczych np. do szycia, bibelotów, akcesoriów kuchennych, żywności itd.

Nasz asortyment obejmuje bogate zestawy szuflad do mebli, które sprostają nawet największym wymaganiom. Innowacyjne konstrukcje i niezawodna funkcjonalność producentów znanych marek – to wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Funkcjonalne zestawy szuflad meblowych

Szuflada jest ruchomym elementem obecnym w różnych meblach, który służy do uporządkowanego przechowywania różnych przedmiotów. Niektóre szuflady działają lepiej niż inne, to znaczy łatwiej się otwierają i zamykają. Zwykle zależy to od zastosowania odpowiedniego mechanizmu, który ułatwia jej przesuwanie. Może to być system szyn umieszczony w centralnej części szuflady lub system prowadnic po obu stronach. Mechanizmy te mogą, ale nie muszą, mieć inne elementy, które ułatwiają ich ruch np. system samodomykania, szybki montaż i demontaż szuflady, pełny lub częściowy wysuw.

Współczesne zestawy szuflad do mebli mogą mieć różne systemy łatwego otwierania. Wciąż popularne uchwyty często oprócz szybkiej obsługi, stanowią element dekoracyjny. W niektórych przypadkach szuflady mogą mieć frezowanie we froncie, system otwierania na dotyk lub wgłębiony obszar do włożenia palców na przedniej powierzchni. Niektóre szuflady zawierają też mechanizm blokujący, który zabezpiecza przed ich wypadnięciem. Jest to powszechnie spotykane rozwiązanie w szafkach na dokumenty i szufladach biurka.

Szuflady do mebli kuchennych

Coraz więcej osób decyduje się na poprawę efektywności kuchni i zamianę istniejących dolnych szafek na zestawy szuflad meblowych. Powodów, dla których to robią, jest kilka np.

  • Szuflady są znacznie wygodniejsze - wysuwając się całkowicie, umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich przedmiotów, nawet tych z tyłu.
  • Zestawy szuflad do mebli zapewniają świetną organizację i pomagają utrzymać porządek.
  • Lepiej wykorzystują przestrzeń meblową – są w stanie zmieścić znacznie więcej rzeczy na tej samej ilości miejsca, które zajęłaby zwykła szafka.
  • Wybór szuflad, zamiast dolnych szafek pomaga również przełamać monotonię kuchennych mebli, zwłaszcza jeśli planujesz zachować tradycyjne górne szafki.

Nawet włączenie kilku szuflad do projektu, bez rezygnacji ze wszystkich dolnych szafek, jest nadal świetną opcją, którą na pewno docenisz w przyszłości!

Zestawy szuflad do mebli w naszej ofercie

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i sprzedajemy tylko takie zestawy szuflad meblowych, które sami znamy od strony praktycznej. Oferujemy produkty pochodzące od najbardziej znanych i cenionych w branży producentów.

Jeśli chcesz przekroczyć granice współczesnego wzornictwa i funkcjonalności mebli, rozwiązanie znajdziesz w zsynchronizowanych mechanizmach nowoczesnych systemów szuflad. Przykładowo opcja „naciśnij i otwórz” sprzyja praktycznemu komfortowi użytkowania, a opcja Silent System została stworzona dla cichego i delikatnego domykania szuflad. Różne elementy boczne, wyposażenie organizacji wnętrza, kolory, szerokości ścian tylnych i prowadnice, które znajdziesz w naszym asortymencie, pozwalają na tworzenie indywidualnych rozwiązań projektowych. Zakupy można zrealizować dość prosto i w atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań i zrobienia zakupów w naszym sklepie internetowym.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się