×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Podnośniki, siłowniki i zawiasy do szafek kuchennych

Modułowe szafki są centralnym punktem kuchni lub łazienki. Jeśli zastanawiasz się nad różnymi typami systemów otwierania mebli, najpopularniejszym wyborem są szafki z pojedynczymi bądź podwójnymi drzwiami oraz mechanizm podnoszonych drzwiczek.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ofercie umieściliśmy nowoczesne podnośniki – siłowniki – meblowe do szafek górnych, które zwiększają ich funkcjonalność. Łączą one estetykę z praktycznością. Proponowane przez nas wytrzymałe podnośniki do szafek górnych (wiszących) zapewniają zoptymalizowany dostęp do całego wyposażenia, a w tym lepszy widok na ich zawartość. Ten innowacyjny mechanizm podnoszący przekształca klasyczną szafkę górną w ergonomiczny system przechowywania. 

Funkcjonalne podnośniki meblowe do szafek górnych

Łatwy w użyciu, futurystyczny system podnośników do szafek kuchennych i nie tylko to coś, czego Ci potrzeba. Podnoszone fronty meblowe są wykorzystywane we współczesnych domach. Zwykle wykonuje się je z laminatów, akrylu, a także ze szkła. Dzięki niepozornemu wyglądowi oraz wytrzymałej konstrukcji podnośniki meblowe (np. do szafki kuchennej) są niezwykle popularne. Brak pospolitych zawiasów to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie zwiększające dostęp do wielu szafek górnych, m.in. tych kuchennych. Ich cena jest naprawdę atrakcyjna – sprawdź ofertę! 

Dlaczego warto wybrać podnośniki do szafek górnych?

Istnieje wiele powodów, dla których podnośniki z naszego sklepu to doskonały wybór do szafek ściennych. Należą do nich:

  • przestrzeń – podnoszone fronty szafki są świetnym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają zaoszczędzić miejsce,
  • pełna kontrola – niektóre podnośniki meblowe do szafek górnych mogą unieść się w powietrze i pozostać w dowolnej pozycji. Funkcje zawisu oraz cichego domykania mają szeroki zakres regulacji, aby dopasować je do każdego rozmiaru, kształtu, a także ciężaru drzwiczek,
  • łatwość użycia – otwieranie i zamykanie siłowników do mebli kuchennych czy łazienkowych wymaga minimalnego wysiłku. Istnieją również systemy podnoszenia, w których drzwi otwierają się automatycznie po naciśnięciu docisku,
  • prosty montaż – instalacja takich podnośników jest szybka i precyzyjna,
  • harmonia – dzięki podnośnikom do szafek górnych możesz dopasować projekt mebli do swoich potrzeb i ujednolicić ich wygląd. 

Wybierz zintegrowane podnośniki meblowe do szafek górnych, następnie dobierz do nich zaślepkę i gotowe. Czekamy na Twoje zamówienie! 

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się