×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Długość (mm)
Szerokość (mm)

Przewody do taśm LED

Oświetlenie LED jest obecnie bardzo popularne. Użytkownicy cenią je ze względu na wysoki poziom energooszczędności oraz dobre parametry świecenia. Niebywałą zaletą rozwiązania jest także fakt, że można je łatwo i szybko zamontować. Jednak wcześniej należy zaopatrzyć się w potrzebne elementy, w tym przewody do taśm LED. Ich długość powinna być tak dopasowana, żeby bez trudu dosięgały do gniazdka elektrycznego. Co wybrać? W naszej ofercie znajdziesz liczne certyfikowane produkty, które z łatwością dopasujesz do swojego projektu oświetlenia.

Czym kierować się przy wyborze przewodów LED?

Przewody do taśm LED występują w wielu wersjach co jest korzystne z perspektywy kupującego. Dajemy Ci dostęp do bogatego asortymentu, w którym na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Czym kierować się przy wyborze przewodów LED?

  • rodzajem taśmy montażowej – dwużyłowa, czterożyłowa, pięciożyłowa,
  • odległością taśmy od zasilacza – w przypadku krótszych dystansów wystarczy zwyczajny przewód o długości 2 metrów i przekroju 0,35 mm,
  • spadków napięcia w praktyce,
  • sposobem prowadzenia taśmy – gdy jest ona prowadzona pod kątem to do połączenia niezbędna będzie złączka kątowa pozwalająca na zestawienie ze sobą dwóch elementów bez inwazyjnego lutowania.

Duży wybór przewodów do oświetlenia LED oraz akcesoriów montażowych i zabezpieczających pozwala na swobodny wybór niezbędnych elementów. Z przyjemnością doradzimy Ci, co wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt i móc cieszyć się nowoczesnym oświetleniem.

Wybieraj przewody do oświetlenia LED, które najlepiej wpisują się w projekt oświetlenia w Twoim domu. Jeżeli zależy Ci na połączeniu taśmy z zasilaczem, zwróć uwagę na jego długość. Chodzi o to, aby nie powstawały naprężenia ani luzy, mogące przyczyniać się do wypadków albo uszkodzeń samych kabli.

Przewody do oświetlenia LED – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, bezpieczne przewody do oświetlenia LED, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach zamkniętych – domach, mieszkaniach, biurach, lokalach handlowych lub usługowych. Mają one doskonałe parametry techniczne – są wytrzymałe na uszkodzenia, łatwe do podpięcia i poprowadzenia od punktu A do punktu B, a przy tym estetyczne. Na pewno sprawdzą się w miejscu, w którym postanowisz je zainstalować.

Proponujemy różne wersje przewodów LED. Różnią się one nie tylko długością, ale też innymi parametrami konstrukcyjnymi czy wyposażeniem. Wśród dostępnych modeli są m.in.:

  • przewody 2- lub 4-żyłowe,
  • złącza LED-owe,
  • przewody SMYP,
  • przewody TLGYP.

Wygodne zakupy online – zamów przewody do taśm LED

Przewody do taśm LED są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Asortyment obejmuje sprawdzone, bezpieczne i certyfikowane rozwiązania związane z aranżacją oświetlenia przy meblach. Znajdziesz u nas elementy instalacyjne, które pozwolą na połączenie taśmy czy modułu LED ze źródłem energii. Jednocześnie nie musi Cię ograniczać brak miejsca, ograniczona przestrzeń czy zbyt duża odległość. Optymalny przekrój i długość rozwiążą Twój problem, a Ty będziesz się cieszył idealnie urządzonym pokojem czy kuchnią.

Zamawiaj przewody LED w sieci, ponieważ takie zakupy są wygodne, szybkie i tanie. Zaoszczędzisz czas i pieniądze a zyskasz solidne, markowe, certyfikowane elementy instalacji oświetleniowych. Nasi doradcy chętnie udzielą Ci niezbędnych informacji, dostarczając dane techniczne produktów i odpowiadając na wszelkie pytania kupujących. Zorganizujemy szybką wysyłkę, a także zadbamy o optymalne zabezpieczenie produktów na czas dostawy kurierskiej. Zapraszamy do współpracy!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się