×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Uchwyty do mebli kuchennych krawędziowe

Obecnie uchwyty w szafkach i szufladach to coś znacznie więcej niż tylko elementy praktyczne. Bardzo często to właśnie one definiują końcowy wygląd mebla, nadając mu niepowtarzalny charakter. Wiele osób decyduje się na zmianę zwyczajnych relingów czy gałek na designerskie uchwyty krawędziowe. Te modele doskonale komponują się z wizerunkiem nowoczesnych mebli wykonanych na wysoki połysk. Uchwyty do mebli kuchennych zapewniają użytkownikom nie tylko szereg pozytywnych wrażeń wizualnych, ale też poprawę komfortu korzystania. Co więcej, modele krawędziowe są wygodne w trzymaniu, a dzięki ich konstrukcji można je łatwo złapać oraz bez problemu wsuwać i wysuwać.

Uchwyty meblowe krawędziowe – charakterystyka

Uchwyty meblowe krawędziowe mają minimalistyczną konstrukcję. Swoją nazwę zawdzięczają sposobowi ich montażu – znajdują się na krawędziach szuflad i szafek. Same uchwyty meblowe krawędziowe występują w kilkudziesięciu opcjach do wyboru. Choć są mało widoczną częścią szafek, a także szuflad, to jednak nie bez znaczenia, jak będą wyglądały. Uchwyty meblowe krawędziowe można zakupić u nas w różnych odcieniach, np. w białym. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w naszej ofercie modele, które Cię zainteresują.

Parametry uchwytów do mebli krawędziowe

Uchwyty – do mebli – krawędziowe można podzielić na krótkie oraz długie. W sprzedaży są m.in. uchwyty o rozstawie: 32, 64, 96, 224, 256 czy 320 mm. Szukasz innego rozmiaru? Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, żeby sprowadzić dokładnie taki produkt, jaki jest Ci potrzebny.

Uchwyty do mebli krawędziowe – co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz uchwyty meblowe krawędziowe różniące się od siebie rozmiarem oraz kolorystyką. Popularne są m.in. profile wykonane z polerowanego chromu, czarne detale z metalu wykończonego w macie lub połysku, a także te aluminiowe w białym oraz szarym kolorze. Od preferencji kupującego zależy, czy postawi na uchwyty do mebli o prostej, czy dekoracyjnej formie. Poza tym niektóre z modeli krawędziowych mają wysunięty centralny element albo zdobioną konstrukcję, co sprawia, że prezentują się wyjątkowo designersko.

Za co jeszcze docenisz nasze uchwyty krawędziowe? Za to, że pięknie się prezentują, a poza tym są solidne oraz łatwe w czyszczeniu. Nie bez znaczenia jest również montaż niewymagający specjalistycznej wiedzy ani zaawansowanych narzędzi. W zestawie z uchwytami meblowymi krawędziowymi otrzymasz śruby i wkręty. Zapraszamy na zakupy online!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się