×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm

Zamki meblowe wpuszczane

Niezależnie od tego, czy chodzi o modernizację starych, czy o wyposażenie nowych mebli, dzięki odpowiedniemu zamkowi możesz bezpiecznie je zamykać, przechowywać w nich poufne dokumenty, a także wiele więcej! Zdecyduj się na doskonałą jakość i postaw na oferowany przez nas zamek wpuszczany meblowy.

W naszym sklepie dostępne są zamki meblowe wpuszczane w niezwykle atrakcyjnych cenach – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zamki meblowe od ekspertów – zawsze odpowiedni produkt dla Twojego projektu

Zamki meblowe wpuszczane, wciskane, wpustowe i inne warianty znajdujące się w naszym asortymencie można łatwo oraz szybko zamontować. Oczywiście dostępne są u nas zamki meblowe w różnych kombinacjach, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dopasowanego do Twojego projektu. Odkryj duży wybór praktycznych akcesoriów do mebli!

Zamki meblowe wpuszczane – w wielu wariantach

Zamki meblowe wpuszczane są bezpiecznymi urządzeniami blokującymi do starszych mebli, szafek, drzwi przesuwnych, drzwi domów i mieszkań, tych pokojowych, a także łazienkowych.

Zasadniczo wszystkie modele zamków meblowych wciskanych składają się z takich elementów jak: sprężyna zatrzasku, zatrzask, rygiel, płytka czołowa, sprężyna nakrętki, popychacz klamki, osłona zamka, podstawa zamka, kołki blokujące, zapadka, a także sprężyna zapadki. Nowoczesne zamki meblowe wpuszczane są znormalizowane i dlatego można je łatwo zamontować lub wymienić.

Zamki meblowe wpuszczane mogą być wyposażone w różne konstrukcje w zależności od konkretnego zastosowania. Zamek bębenkowy jest zwykle używany do drzwi pokojowych, a do tych łazienkowych lub toaletowych często stosuje się zamek, za pomocą którego w razie potrzeby można również otworzyć drzwi od zewnątrz.

Jak zmierzyć zamki meblowe wciskane?

Nie wiesz, jakiego rozmiaru zamka meblowego potrzebujesz? Aby poznać właściwe wymiary zamka wciskanego, najpierw należy wyjąć ten stary i zmierzyć jego niewidoczną część, czyli wysokość, szerokość oraz grubość elementu, która po zainstalowaniu jest w pełni schowana w płycie meblowej lub w drzwiach. Następnie sprawdź, jaka jest odległość od środka nakrętki. Jeśli nadal nie masz pewności, jakiego zamka wpuszczanego potrzebujesz – skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą dobrać Ci odpowiednie akcesoria do Twoich mebli!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się