×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Podnośniki i okucia meblowe firmy BLUM

Zmaksymalizuj wygodę korzystania z mebli w każdym pomieszczeniu. Zrobisz to, decydując się na siłowniki meblowe renomowanych producentów, takich jak Blum i innych. Przygotowaliśmy zróżnicowane okucia – kuchenne i nie tylko – pozwalające na wygodne otwieranie szafek, zwłaszcza tych poziomych, znajdujących się nad blatem w kuchni czy nad telewizorem w salonie. Okucia Blum w naszym sklepie cechują się naprawdę wysoką jakością, a przy tym ceną, która zaskakuje każdego!

Postaw na niezawodność znanych firm!

Siłowniki meblowe Blum, jakie znajdziesz w naszej ofercie, nadają się zarówno do tych większych, jak i mniejszych szafek. Dzięki temu każdą z nich możesz zamienić w komfortowy element umeblowania – zapomnij o trudnościach związanych z samoczynnym zamykaniem się frontów poziomych szafek, podczas gdy wyjmujesz z niej ważne przedmioty. Wyposażenie się w siłowniki pozwoli Ci zamienić zwykły front w ten uchylny, zatrzymujący się na pożądanej wysokości bez konieczności trzymania go przez cały czas! A może stawiasz na klasykę i szukasz sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązań? Tych również nie zabrakło w naszej ofercie, gdyż posiadamy klasyczne okucia firmy Blum takie jak zawiasy na wkręty i pasujące do nich zaślepki.

Niezależnie od tego, czy szukasz zawiasów standardowych, siłowników meblowych, podnośników teleskopowych, czy może łączników do stabilizacji – okucia BLUM oraz innych producentów sprawdzą się idealnie! Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi typami podnośników, jakie oferujemy. W razie wątpliwości służymy pomocą!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się