×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Długość (mm)
Powłoka
Maksymalne obciążenie (kg)

Prowadnice do szuflad dolnego montażu

Proponujemy wiele stylów popularnych prowadnic do szuflad – od praktycznych po precyzyjne - w tym ukryte prowadnice do szuflad z pełnym wysuwem, prowadnice z łożyskami kulkowymi o dużej wytrzymałości, prowadnice z miękkim domykaniem, ze stali nierdzewnej, prowadnice dolnego montażu i nie tylko. Te ostatnie cieszą się dużą popularnością ze względu na ich wytrzymałość i estetykę. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę!

Kiedy Twój projekt mebli jest gotowy i wymaga tylko wykończenia w dobrej jakości i przystępnej ceny, nie ma lepszego wyboru prowadnic do szuflad niż te, które umożliwiają dolny montaż. Ich charakterystyczną cechą jest niewidoczne mocowanie do dna szuflady. Dzięki temu możesz wyeksponować boki szuflady, ukryć metalowe prowadnice i ukazać stylowe wykończenie mebla. Są popularnym wyborem dla tych, którzy nie chcą, aby metalowe elementy odwracały uwagę od wyglądu ich drewnianej szafki. Prowadnice typu TANDEM są zazwyczaj ciche i nie powodują metalicznego kliknięcia przy domykaniu, jak w przypadku innych prowadnic.

Poznaj nasze prowadnice i dokonaj właściwego wyboru

Chociaż możesz założyć, że wszystkie prowadnice do szuflad działają w ten sam sposób, kilka cech może wpływać na ich funkcjonalność. Przed zakupem najlepszych prowadnic do szuflad w naszym sklepie, radzimy zapoznać się z niektórymi najważniejszymi cechami i funkcjami, które należy wziąć pod uwagę, a które opisano powyżej. Pamiętaj także o udźwigu. To, ile ciężaru może wytrzymać prowadnica do szuflady, jest jednym ze sposobów oceny jej jakości - im większy dopuszczalny udźwig, tym lepiej.

Teraz gdy wiesz już więcej o prowadnicach do szuflad, czas zacząć zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą prowadnic dolnego montażu i wybrania profesjonalnych elementów do wykończenia mebli.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się