×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm
Grubość (mm)
Maksymalne obciążenie (kg)

Okucia do drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne w prowadnicach przesuwają się obok siebie i po otworzeniu nie zajmują pomieszczenia, co przyjemnie oszczędza miejsce. Oprócz szyny jezdnej do drzwi przesuwnych w szafkach można zastosować montaż ścienny lub sufitowy, aby wzbogacić przejścia o atrakcyjną alternatywę dla drzwi stałych.

Wspierani przez zaufanych dostawców, oferujemy precyzyjnie zaprojektowane, najlepsze w branży okucia do drzwi przesuwnych, które zapewniają łatwy ruch otwierania drzwi i dbałość o formę. Nasze rozwiązania są również intuicyjnie zaprojektowane do zastosowań w drewnie i szkle w różnych przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych.

Montaż okuć do drzwi przesuwnych z naszego asortymentu może być wykonany nawet przez laików w kilku prostych krokach. System drzwi przesuwnych wymaga jedynie instalacji toru górnego i dolnego. Eliminuje to wiele precyzyjnych prac stolarskich i wiercenia, które są wymagane w przypadku drzwi zawiasowych.

Odkryj okucia do drzwi przesuwnych w różnych wersjach

W naszej bogatej ofercie znajdziesz odpowiednie okucie do drzwi przesuwnych do każdego pomieszczenia. Oprócz klasycznego zastosowania w drzwiach szafy posiadamy również okucia do drzwi przesuwnych, za pomocą których można nawet powiesić drzwi szklane oddzielające pomieszczania. W poszczególnych kategoriach poznasz różne warianty montażu prowadnic do Twoich drzwi przesuwnych. Należą do nich klasyczne szyny podłogowe, a także solidne tory górnego przesuwu.

Bezproblemowe przechowywanie i dostęp

Okucia do drzwi przesuwnych mebli z podwójnym ruchem umożliwiają otwieranie szklanych lub drewnianych szafek, przesuwając je na boki. Okucia do drzwi przesuwnych szaf mogą być stosowane w konfiguracjach z jednymi lub wieloma drzwiami. Ten osprzęt jest doskonałym wyborem do niedużych powierzchniowo pomieszczeń mieszkalnych, w szczególności łazienek, kuchni, magazynów, spiżarni lub innych obszarów, w których mogą być wymagane rozwiązania oszczędzające miejsce.

Dzięki wyrafinowanej technologii sprzedawanych elementów, drzwi przesuwne otwierają się i zamykają delikatnie i cicho. Subtelny wygląd oraz pierwszorzędne wykonanie to najważniejsze cechy optymalnych rozwiązań, które możesz dopasować do każdego projektu przesuwnego. Nasze okucia do drzwi przesuwnych umożliwiają elastyczne planowanie i dużą swobodę projektowania.

Najlepsze okucia do drzwi przesuwnych mebli

Niezależnie od tego, czy szukasz nowej instalacji, czy potrzebujesz wymiany drzwi w szafie, mamy odpowiednie okucia do drzwi przesuwnych dla każdego domu lub firmy. Wybierz kompletny zestaw systemowy, aby uczynić jego montaż tak prostym, jak to tylko możliwe. Możesz także wybierać spośród oddzielnych komponentów, aby spełnić określone potrzeby.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • rączki do drzwi
  • górne i dolne tory systemu przesuwnego
  • okucia do płyty i szkła
  • profile łączące
  • stopery i samodomykacze
  • szczotki i uszczelki.

Sprzedawane okucia do drzwi przesuwnych mebli spełniają szeroki zakres wymagań dotyczących rozmiaru i wagi nawet u najbardziej wymagających architektów, projektantów i konstruktorów. Wszystkie elementy są łatwe w montażu. Sprzedajemy okucie z różnych materiałów i stylów wykończeniowych, aby spełnić nawet najbardziej wymagające specyfikacje architektoniczne i dekoracyjne.

Nasze nieustanne zaangażowanie w jakość i satysfakcję klienta rozciąga się również na nasze organizacyjne wsparcie — służymy pomocą w doborze najlepszego osprzętu. Skonsultuj się z ekspertem naszego sklepu internetowego, aby uzyskać pomoc, jeśli szukasz najlepszych okuć do drzwi przesuwnych.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się