×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Systemy cargo do kuchni – kosze, szuflady

Przestrzeń do przechowywania jest ważnym czynnikiem w ergonomicznym planowaniu kuchni. Jej funkcjonalność jest możliwa tylko wtedy, gdy w szafkach kuchennych jest wystarczająco dużo miejsca na niezbędne przybory lub artykuły spożywcze. W naszej ofercie dostępne są kosze cargo, które pozwolą Ci optymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchennych szafkach. Pamiętaj, że nie tylko w małych kuchniach obowiązuje zasada: nigdy za wiele miejsca do przechowywania!

Ergonomiczna kuchnia z koszami cargo

Przestrzeń na wszystkie sprzęty AGD, produkty i inne drobne przedmioty nigdy nie wydaje się wystarczająca, a problem ten dotyczy w zasadzie wszystkich szafek. Powszechnie wiadomo też, że wyposażenie mebli kuchennych powinno być funkcjonalne oraz ergonomiczne. Istnieje wiele szczegółów, o które trzeba zadbać. Warto zdecydować się np. na szafki dolne z wysuwanymi koszami cargo (pod zlewozmywak) ułatwiające codzienne prace w kuchni.

Kosze cargo – uporządkuj kuchenny chaos

Kosze cargo, przeznaczone do kuchni, można zamontować nie tylko w szafkach kuchennych, ale także wypełnić nimi przestrzeń mebli łazienkowych oraz szaf. Są niezwykle praktyczne, bo można je wysunąć jak szuflady, co daje łatwy dostęp do przechowywanych w nich rzeczy. Kosze cargo idealnie sprawdzą się w uporządkowaniu kuchennego chaosu – są przeznaczone szczególnie do małych kuchni. 

Kosze cargo do kuchni z wąskimi szafkami

Dzięki naszym koszom cargo (na śmieci lub niezbędne przedmioty kuchenne) możesz stworzyć dodatkową przestrzeń służącą do przechowywania nawet w najwęższych wnękach. Oferowane przez nas kosze cargo do kuchni pozwalają zachować porządek oraz zapewniają miejsce na przybory kuchenne.

Kosze cargo w sklepie online

Nasz asortyment obejmuje nie tylko wąskie kosze cargo, ale także te, które można umieścić w innych szafkach. Do kuchni znakomicie sprawdzą się wytrzymałe rozwiązania pozwalające na przechowywanie misek, szklanek lub talerzy. Bardzo ergonomiczne są również systemy, które można zamontować w szafce narożnej. Poza tym dostępne są u nas wysokie kosze cargo przeznaczone do wysuwanych szafek kuchennych.

Zapoznaj się z ofertą koszy cargo do kuchni, a także akcesoriów meblowych. Gwarantujemy, że uatrakcyjnią one przestrzeń kuchennych szafek, a zastosowany w koszach system cargo poprawi ich funkcjonalność na lepsze. Postaw na sprawdzone oraz niedrogie rozwiązania, które są przeznaczone do Twojej kuchni – zapewniamy, że się nie zawiedziesz!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się