×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Nowoczesne gałki do mebli

Uchwyty meblowe występują w różnych wersjach, a dobrane do stylu wnętrza i samych mebli mogą odmienić wygląd pomieszczenia. Tam, gdzie design liczy się na równi z funkcjonalnością, warto postawić na gałki do szafek i szuflad. To niezwykle dekoracyjne elementy, które cieszą się dużą popularnością szczególnie w domach oraz mieszkaniach inspirowanych klimatami vintage. Obecnie gałki do mebli przybierają też nowoczesne formy, co pozwala na swobodne kreowanie wyglądu zabudowy kuchennej, łazienkowej, a także pokojowej. 

W naszej ofercie znajdziesz gałki meblowe w wielu wersjach i rozmiarach. Dzięki bogatemu asortymentowi oraz niskim cenom możesz oczekiwać, że wśród nich czeka produkt spełniający Twoje oczekiwania!

Gałki meblowe – czym się charakteryzują?

Gałki meblowe mają charakterystyczny, okrągły kształt. Łatwo je złapać i wygodnie leżą w dłoni. Brak ostrych krawędzi sprawia, że są przyjemne w dotyku, a przy tym bezpieczne. Szczególnie zwrócą na to uwagę rodzice małych dzieci, które często mają jeszcze problem z równowagą, a w ferworze zabawy mogłyby nie zauważyć ostro zakończonych relingów. Gałki polecamy więc do mebli ustawionych w pokojach dziecięcych. Poza tym sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka. Tam, gdzie panuje wilgotność, radzą sobie równie dobrze, ponieważ są pokryte zabezpieczającymi warstwami o właściwościach hydrofobowych.

O czym warto pamiętać? Nasze gałki meblowe świetnie sprawdzą się w różnych rodzajach mebli kuchennych, pokojowych oraz łazienkowych, m.in. w barkach, szafkach czy też w komodach z szufladami.

Jak dopasować gałki do mebli?

Nowoczesne gałki można dopasować do mebli zarówno pod wzgl. rozmiarów, jak i stylistyki zabudowy. Dobrym pomysłem jest zrobienie tego na zasadzie kontrastu, np. na tle białych frontów zastosować czarne uchwyty. Klimat retro we wnętrzach przeżywa wielki powrót, dlatego osoby, którym podobają się pokoje czy kuchnie wyglądające jak te dworskie, pałacowe lub z wiejskich rezydencji znajdą u nas gałki do mebli idealnie odpowiadające tej wizji aranżacyjnej.

Zazwyczaj gałki meblowe o dekoracyjnych kształtach i w wyrazistych kolorach są wybierane do pokojów dziecięcych – w tych wnętrzach metamorfozy dokonywane są szczególnie często, a ich przyczyną jest zmieniający się gust lokatora.

Gałki do mebli – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz liczne uchwyty meblowe, wśród których wyróżniają się właśnie gałki do szafek oraz szuflad. Dzielimy je m.in. ze względu na sposób montażu:

  • na widoczny gwint,
  • na gwint wkręcany w uchwyt,
  • wkręcany bezpośrednio w podłoże.

W sprzedaży są gałki meblowe: chromowane w połysku, w odcieniu starego mosiądzu, srebrne, złote, w czarnym macie, białe matowe, cynowane, szczotkowane, a także porcelanowe.

Zakupy u nas są szybkie i wygodne, a tym samym pozwolą oszczędzić nie tylko czas, ale też pieniądze. W naszym sklepie znajdziesz gałki do mebli kuchennych czy łazienkowych. Możesz je również wykorzystać w pokojach zaaranżowanych dla dzieci. Gałki pochodzą od zaufanych producentów. Są to takie firmy jak Siro, Bosetti-Marella, Gamet, Schwinn, Viefe i inne. 

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się