×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Głębokość (mm)
Średnica mm

Włączniki meblowe

Oświetlenie mebli nie mogłoby działać płynnie, gdyby nie włączniki meblowe LED. To dzięki nim możesz swobodnie decydować o tym, kiedy włączyć i wyłączyć podświetlenie wnętrza szafy czy blatu roboczego. A przy tym zyskujesz kolejny element o walorach dekoracyjnych, ponieważ współczesne włączniki meblowe LED cechują się wysoką estetyką i nowoczesnym designem.

Zapoznaj się z naszą ofertą włączników. Chętnie doradzimy Ci podczas wyboru tego właściwego. Ważne, aby pod względem wyglądu i rozmiaru pasował do tworzonej instalacji. To możliwe, ponieważ mamy wiele wariantów, które różnią się kolorystyką, kształtem, rozmiarem, sposobem obsługi. Ciekawą i niezwykle wygodną opcją są włączniki meblowe LED z czujnikami ruchu. Reagują one na odsuwanie drzwi i inne czynności podejmowane przez użytkowników. Wystarczy zbliżyć się do niego na pewną odległość, a automatycznie uruchomi on podświetlenie mebli w łazience, kuchni czy pokoju.

Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, dostarczają im także włączniki dotykowe ze ściemniaczami. W ten sposób nie decydujesz tylko o włączeniu czy wyłączeniu światła, ale też intensywności podświetlenia. To spory atut dla wszystkich, którzy traktują taśmy czy punktowe lampki LED jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu. W ten sposób można budować przyjemny klimat, uzależniony od pory dnia, pogody i wykonywanych czynności.

Włączniki meblowe LED w naszej ofercie

Do montażu włączników meblowych LED potrzebne są też akcesoria elektryczne, które również są dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i skomponowania zestawu, który najlepiej odpowiada założeniom Twojego projektu oraz osobistym oczekiwaniom względem oświetlenia i jego obsługi.

Wszystkie elementy systemów oświetleniowych odznaczają się wysoką jakością wykonania. Są przeznaczone do długiej i intensywnej eksploatacji, która nie powoduje ich zniszczenia, zmatowienia czy innych awarii.

W naszej ofercie dostępny jest włącznik LED meblowy w różnych wariantach:

 • ruchowy,
 • klawiszowy bezprzewodowy,
 • dotykowy,
 • bezdotykowy,
 • ściemniacz,
 • podblatowy,
 • uniwersalny,
 • przyciskowy,
 • pojemnościowy z zasilaczem,
 • zbliżeniowy,
 • przesuwny.

Asortyment jest bardzo bogaty, a wśród wymienionych produktów na pewno znajdziesz takie, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Usprawnią one obsługę oświetlenia w Twoim domu, a przy tym zapewnią jasne lub nieco ciemniejsze światło, będące dodatkowym źródłem oświetlenia w pomieszczeniu. Jeżeli zdecydujesz się na wersję z opcją ściemniania, będziesz mógł regulować światło w taki sposób, aby jego intensywność była odpowiednia do pracy i do odpoczynku. Budowanie nastroju jeszcze nigdy nie było tak proste!

Włączniki meblowe LED – zakupy online

W naszym sklepie online znajdziesz włączniki meblowe LED w wielu różnych wersjach. To starannie wyselekcjonowany asortyment od zaufanych producentów, którzy dbają zarówno o solidność, jak i estetykę swoich produktów. Dlaczego warto kupować u nas? Ponieważ:

 • oferujemy solidne włączniki meblowe LED,
 • każdy włącznik LED meblowy ma certyfikat jakości i jest objęty gwarancją,
 • udostępniamy opcję wychodnych zakupów online,
 • dostawa naszych towarów jest szybka i bezproblemowa, na wskazany adres.

Zapraszamy na zakupy internetowe. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem. Mają wiedzę na temat wszystkich produktów i pomogą Ci w wyborze oraz porównaniu poszczególnych elementów. Jeżeli samodzielnie komponujesz zestaw oświetleniowy z włącznikiem LED meblowym na czele to też możesz liczyć na doradztwo.

Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranych produktów? Skontaktuj się z nami! Mamy wielu zadowolonych klientów, a obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się