×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Głębokość (mm)

Włączniki meblowe

Oświetlenie mebli nie mogłoby działać płynnie, gdyby nie włączniki meblowe LED. To dzięki nim możesz swobodnie decydować o tym, kiedy włączyć i wyłączyć podświetlenie wnętrza szafy czy blatu roboczego. A przy tym zyskujesz kolejny element o walorach dekoracyjnych, ponieważ współczesne włączniki meblowe LED cechują się wysoką estetyką i nowoczesnym designem.

Zapoznaj się z naszą ofertą włączników. Chętnie doradzimy Ci podczas wyboru tego właściwego. Ważne, aby pod względem wyglądu i rozmiaru pasował do tworzonej instalacji. To możliwe, ponieważ mamy wiele wariantów, które różnią się kolorystyką, kształtem, rozmiarem, sposobem obsługi. Ciekawą i niezwykle wygodną opcją są włączniki meblowe LED z czujnikami ruchu. Reagują one na odsuwanie drzwi i inne czynności podejmowane przez użytkowników. Wystarczy zbliżyć się do niego na pewną odległość, a automatycznie uruchomi on podświetlenie mebli w łazience, kuchni czy pokoju.

Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, dostarczają im także włączniki dotykowe ze ściemniaczami. W ten sposób nie decydujesz tylko o włączeniu czy wyłączeniu światła, ale też intensywności podświetlenia. To spory atut dla wszystkich, którzy traktują taśmy czy punktowe lampki LED jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu. W ten sposób można budować przyjemny klimat, uzależniony od pory dnia, pogody i wykonywanych czynności.

Włączniki meblowe LED w naszej ofercie

Do montażu włączników meblowych LED potrzebne są też akcesoria elektryczne, które również są dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i skomponowania zestawu, który najlepiej odpowiada założeniom Twojego projektu oraz osobistym oczekiwaniom względem oświetlenia i jego obsługi.

Wszystkie elementy systemów oświetleniowych odznaczają się wysoką jakością wykonania. Są przeznaczone do długiej i intensywnej eksploatacji, która nie powoduje ich zniszczenia, zmatowienia czy innych awarii.

W naszej ofercie dostępny jest włącznik LED meblowy w różnych wariantach:

 • ruchowy,
 • klawiszowy bezprzewodowy,
 • dotykowy,
 • bezdotykowy,
 • ściemniacz,
 • podblatowy,
 • uniwersalny,
 • przyciskowy,
 • pojemnościowy z zasilaczem,
 • zbliżeniowy,
 • przesuwny.

Asortyment jest bardzo bogaty, a wśród wymienionych produktów na pewno znajdziesz takie, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Usprawnią one obsługę oświetlenia w Twoim domu, a przy tym zapewnią jasne lub nieco ciemniejsze światło, będące dodatkowym źródłem oświetlenia w pomieszczeniu. Jeżeli zdecydujesz się na wersję z opcją ściemniania, będziesz mógł regulować światło w taki sposób, aby jego intensywność była odpowiednia do pracy i do odpoczynku. Budowanie nastroju jeszcze nigdy nie było tak proste!

Włączniki meblowe LED – zakupy online

W naszym sklepie online znajdziesz włączniki meblowe LED w wielu różnych wersjach. To starannie wyselekcjonowany asortyment od zaufanych producentów, którzy dbają zarówno o solidność, jak i estetykę swoich produktów. Dlaczego warto kupować u nas? Ponieważ:

 • oferujemy solidne włączniki meblowe LED,
 • każdy włącznik LED meblowy ma certyfikat jakości i jest objęty gwarancją,
 • udostępniamy opcję wychodnych zakupów online,
 • dostawa naszych towarów jest szybka i bezproblemowa, na wskazany adres.

Zapraszamy na zakupy internetowe. Nasi doradcy służą fachowym wsparciem. Mają wiedzę na temat wszystkich produktów i pomogą Ci w wyborze oraz porównaniu poszczególnych elementów. Jeżeli samodzielnie komponujesz zestaw oświetleniowy z włącznikiem LED meblowym na czele to też możesz liczyć na doradztwo.

Masz pytanie? Chcesz wiedzieć więcej na temat wybranych produktów? Skontaktuj się z nami! Mamy wielu zadowolonych klientów, a obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się