×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Długość (mm)
Średnica mm

Podnośniki, zawiasy i amortyzatory meblowe gazowe

Chcesz maksymalnie zwiększyć wygodę użytkowania mebli kuchennych lub pokojowych? Zależy Ci na ich trwałości? W takim razie postaw na sprawdzone akcesoria, w tym podnośniki gazowe do mebli. Dlaczego są tak popularne? Te elementy odznaczają się wysoką jakością wykonania, są mocne, cechują się płynnością działania, do tego nie sprawiają trudności w montażu oraz obsłudze. Są też mocno uniwersalne, dlatego sprawdzają się w różnych typach konstrukcji. Podnośniki gazowe przeznaczone do szafek kuchennych bądź innych (inaczej określane jako siłowniki) występują u nas w różnych wariantach do wyboru, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model, którego potrzebujesz!

Podnośniki gazowe do szafek w każdym stylu

Kluczowe jest dopasowanie pod względem rozmiaru i miejsca montażu – niektóre elementy są uniwersalne, inne prawe lub lewe, co determinuje sposób ich instalowania. U nas kupisz podnośniki gazowe w różnych wersjach i kolorach – białym, szarym, czarnym, srebrnym, antracytowym. Polecamy Ci kilka wariantów, dzięki czemu dopasujesz je do frontu swoich szafek. Każdy podnośnik gazowy meblowy został wykonany z solidnego metalu, z dodatkiem tworzyw sztucznych, co przekłada się na wysoką jakość i gwarancję płynnej pracy. Z powodzeniem zastosujesz je w klasycznych zabudowach oraz nowoczesnych czy minimalistycznych frontach.

Jak działają podnośniki gazowe do mebli?

Podnośniki działają jak amortyzatory meblowe – gazowe sprężyny w ich wnętrzu blokują możliwość zamknięcia się szafek. Są montowane od wewnętrznej strony drzwiczek, w szafkach otwieranych poziomo – mogą zostać przytwierdzone do płyty MDF bądź aluminiowej. Podnośniki gazowe do mebli umożliwiają ich otwartą pozycję przez tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie musisz już trzymać frontu szafki, aby sięgać po jej zawartość – dzięki zawiasom gazowym do mebli nie opadnie on samoistnie, a Ty będziesz mieć czas na to, by wyciągnąć z niej wszystkie niezbędne produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem podnośników gazowych do mebli. Masz pytania dotyczące oferty? Zadzwoń do nas lub napisz!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się