×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Szerokość (mm)
Głębokość (mm)

Podnośniki barkowe do mebli

Męczy Cię przytrzymywanie drzwi podczas otwierania szafki barkowej? Poszukujesz praktycznego, wytrzymałego i innowacyjnego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, ponieważ w naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę najlepszych meblowych podnośników barkowych, które sprostają nawet największym wymaganiom.

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki barkowe oraz podpórki do opuszczanych pokryw, które umożliwią komfortowe korzystanie z naszej szafki. Posiadamy szereg podnośników sprężynowych i pneumatycznych, które mają na celu zapobieganie opadaniu drzwiczek lub pokryw po otwarciu. Tego typu barkowe podnośniki meblowe po odchyleniu automatycznie otworzą front – są idealne do zastosowania także w szafkach kuchennych, na buty czy dokumenty. Montuje się je po wewnętrznej stronie drzwiczek meblowych, z prawej lub lewej strony. Zazwyczaj pozwalają na uzyskanie trzech kątów otwarcia frontu mebla: 75°, 90° oraz 110°.

Praktyczne meblowe podnośniki barkowe

Podnośniki barkowe to coś, czego nie może zabraknąć w projekcie współczesnych mebli.

Specjalny system spowolnienia po rozpoczęciu otwierania drzwiczek sprawia, że otwierają się one samoczynnie delikatnie i całkowicie. Każdy zawias barkowy do mebli cechuje się doskonałą jakością, a to przekłada się na zwiększoną skuteczność działania. Nie będzie on ulegał uszkodzeniom, w tym przede wszystkim nie zacznie zacinać się wskutek wielokrotnego otwierania/zamykania. Wykorzystaj podnośniki barkowe w szafkach w swojej kuchni, łazience, a nawet w biurze i ciesz się wygodnym, nowoczesnym systemem ich otwierania już dziś!

Podnośniki barkowe – nie zawiedzie Cię ich jakość

Jesteśmy renomowanym sprzedawcą wysokiej jakości produktów z serii akcesoriów kuchennych, biurowych, domowych, wyposażenia szaf i nie tylko. Nasi dostawcy używają surowców najwyższej jakości, zgodnie z przemysłowymi standardami jakości. Cały asortyment jest dobrze znany ze swojej doskonałej odporności na korozję, długiej żywotności i zwiększonej wytrzymałości. Oferujemy podnośniki barkowe w różnych kształtach, rozmiarach oraz specyfikacjach, zgodnie z ich wymaganiami w przystępnych cenach. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z działem obsługi klienta. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze produkty. Zapraszamy na udane zakupy w niskich cenach!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się