×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Głębokość (mm)
Grubość (mm)

Podnośniki mechaniczne meblowe

Jeśli chodzi o szafki, to na zawiasach opiera się ich całe funkcjonowanie. To właśnie ich styl i funkcjonalność mają ogromny wpływ na ogólny wygląd i wydajność Twoich szafek. Być może są nawet tak samo ważne jak wybór płyty meblowej lub wykończenia drzwiczek. Przy tak szerokiej gamie opcji pojawia się pytanie: jak wybrać najlepszy produkt? Przede wszystkim podstawą jest ustalenie, jaki rodzaj szafek i drzwiczek posiadasz, ponieważ zazwyczaj tak właśnie dzieli się zawiasy. A jeśli zamierzasz skorzystać z opcji mebli modułowych, rozważ instalację meblowych podnośników mechanicznych, które znajdziesz także w ofercie naszego sklepu.

Podnośniki meblowe mechaniczne kontra tradycyjne zawiasy

Jeśli projektujesz meble od zera, masz swobodę decydowania, jaki rodzaj otwierania szafek wybrać. Wybór takiego oprzyrządowania powinien być najważniejszym elementem już na początkowym etapie tworzenia aranżacji. O wiele łatwiej jest dokonać drobnej zmiany w projekcie, aby dopasować do niego wymagane akcesoria, niż przerobić plan całej zabudowy w toku.

Tradycyjne zawiasy w szafkach odchodzą już dziś do lamusa, a na ich miejsce wkraczają innowacyjne mechaniczne podnośniki meblowe. Podobnie jak podnośniki w bagażniku samochodu, te urządzenia zapewniają bezpieczne otwieranie frontów szafek podczas użytkowania, dzięki czemu nie musisz trzymać drzwiczek, blokować nimi dostęp do innej szafki, ograniczać przestrzeń, ani zabezpieczać ich przed opadnięciem.

To one zapewniają najbardziej płynny system otwierania i zamykania, jaki można sobie wyobrazić. Produkty te, wyposażone najczęściej w mechanizmy tłumiące odgłosy trzaskania, zapewniają ciche i powolne zamykanie, zapobiegają przytrzaśnięciu drzwiczek lub zmiażdżeniu palców. Z opcjonalnym uchwytem mogą być stosowane przy drzwiach o dużej wadze i wymiarach.

Kompaktowe mechaniczne podnośniki meblowe

Najwyższy poziom wydajności z płynnym i doskonale kontrolowanym ruchem to główne walory, jakie mają meblowe podnośniki mechaniczne. Występują w wielu wzorach, z różnymi dodatkowymi funkcjami, np. podnośniki barkowe, które umożliwiają otwieranie szafki w dół i ograniczają nagłe opadnięcie drzwiczek. Zazwyczaj elementy te są małe, dyskretne i elegancko zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych systemów meblowych.

Kompaktowe mechaniczne podnośniki meblowe są bardzo funkcjonalne i zajmują minimum cennej przestrzeni magazynowej. Niektóre podpórki zostały zaprojektowane tak, aby bezpiecznie zatrzasnąć klapę w pozycji zamkniętej i utrzymać ją w pozycji całkowicie otwartej. W naszym sklepie internetowym dostaniesz także poziome mechanizmy do drzwiczek składanych podwójnie, zaprojektowane, aby pomóc w otwieraniu i zamykaniu ich płynnym ruchem. Oferujemy również podnośniki z systemami miękkiego zamykania, które nie pozwolą na trzaskanie frontami szafek.

Rozwiązania, które znajdziesz w naszym sklepie, mogą być używane w różnych zastosowaniach. Popularnie wykorzystuje się je do montowania w szafkach ściennych, spiżarnianych, garażowych, biurowych oraz łazienkowych.

Pomoc w doborze mechanicznych podnośników meblowych

Oferujemy szeroką gamę okuć meblowych, dzięki czemu sprawnie sprostamy każdemu wymaganiu. Od prostych projektów po te z najwyższej półki: dzięki doskonałej jakości elementów i systemom cichego domykania możemy wspólnie wybrać najlepsze rozwiązania do Twoich mebli.

Jeśli zamówisz u nas mechaniczne podnośniki meblowe lub inny towar, zawsze otrzymasz wszystkie informacje o zakresie dostawy i samym produkcie. Oznacza to, że zły zakup jest praktycznie niemożliwy i otrzymujesz dokładnie te zawiasy, okucia lub części zamienne, których potrzebujesz do swojego projektu.

Nie czekaj i już dziś zapoznaj się z prezentowanym asortymentem!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się