×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Systemy i prowadnice szuflad TANDEMBOX

W naszej ofercie znajdują się produkty cenionej w branży meblarskiej firmy BLUM. Dlaczego na nią postawiliśmy? Doskonale wiemy, że tworzone przez nią akcesoria do mebli cechują się świetną jakością, a to właśnie ona stanowi gwarancję długiego oraz bezusterkowego użytkowania. Co dostępne jest w tej kategorii? Niezbędne boki do szuflady TANDEMBOX ANTARO, które montuje się tylko i wyłącznie z prowadnicami z tej samej linii. Możesz je zakupić u nas w różnych wysokościach, a także długościach – wszystkie z nich wyróżnia cena, która jest niezwykle atrakcyjna!

Szuflada z linii TANDEMBOX firmy BLUM

TANDEMBOX ANTARO to najbardziej znana linia szuflad firmy BLUM, która już od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, spieszymy z pomocą i w skrócie przedstawimy, czemu właściwie zawdzięcza ona tak dużą popularność. Na samym wstępie warto wspomnieć o tym, że linia ta została udoskonalona pod wieloma ważnymi względami, a to oznacza, że akcesoria meblowe określane mianem TANDEMBOX mają znakomite funkcje. Co więcej, boki (montowane tylko z prowadnicami z tej właśnie linii) do szuflad cechują się świetną jakością, starannością wykonania, a także minimalistycznym designem – można je uzupełnić o dekoracyjny element metalowy bądź szklany. TANDEMBOX ANTARO to sprawdzony oraz niezawodny system szuflad ze stali BLUM, którego zakup jest zawsze dobrym rozwiązaniem.

Postaw na świetnej klasy akcesoria w atrakcyjnej cenie!

Czym się wyróżnia szuflada wewnętrzna BLUM z linii TANDEMBOX ANTARO? Wyraźną, prostokątną koncepcją kształtu. W dodatku jej montaż jest naprawdę prosty. Solidny produkt, świetna jakość, a także atrakcyjna cena – czy może być coś lepszego? Odpowiedź wydaje się oczywista, dlatego wybór szuflady wewnętrznej od BLUM jest też oczywisty!

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się