×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Systemy i prowadnice szuflad TANDEMBOX

W naszej ofercie znajdują się produkty cenionej w branży meblarskiej firmy BLUM. Dlaczego na nią postawiliśmy? Doskonale wiemy, że tworzone przez nią akcesoria do mebli cechują się świetną jakością, a to właśnie ona stanowi gwarancję długiego oraz bezusterkowego użytkowania. Co dostępne jest w tej kategorii? Niezbędne boki do szuflady TANDEMBOX ANTARO, które montuje się tylko i wyłącznie z prowadnicami z tej samej linii. Możesz je zakupić u nas w różnych wysokościach, a także długościach – wszystkie z nich wyróżnia cena, która jest niezwykle atrakcyjna!

Szuflada z linii TANDEMBOX firmy BLUM

TANDEMBOX ANTARO to najbardziej znana linia szuflad firmy BLUM, która już od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, spieszymy z pomocą i w skrócie przedstawimy, czemu właściwie zawdzięcza ona tak dużą popularność. Na samym wstępie warto wspomnieć o tym, że linia ta została udoskonalona pod wieloma ważnymi względami, a to oznacza, że akcesoria meblowe określane mianem TANDEMBOX mają znakomite funkcje. Co więcej, boki (montowane tylko z prowadnicami z tej właśnie linii) do szuflad cechują się świetną jakością, starannością wykonania, a także minimalistycznym designem – można je uzupełnić o dekoracyjny element metalowy bądź szklany. TANDEMBOX ANTARO to sprawdzony oraz niezawodny system szuflad ze stali BLUM, którego zakup jest zawsze dobrym rozwiązaniem.

Postaw na świetnej klasy akcesoria w atrakcyjnej cenie!

Czym się wyróżnia szuflada wewnętrzna BLUM z linii TANDEMBOX ANTARO? Wyraźną, prostokątną koncepcją kształtu. W dodatku jej montaż jest naprawdę prosty. Solidny produkt, świetna jakość, a także atrakcyjna cena – czy może być coś lepszego? Odpowiedź wydaje się oczywista, dlatego wybór szuflady wewnętrznej od BLUM jest też oczywisty!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się