×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)

Szczotki i uszczelki do drzwi przesuwnych

Dobry mebel musi być drobiazgowo dopracowany w szczegółach. Dotyczy to zwłaszcza systemów z drzwiami przesuwnymi, które mogą odbijać się od małej listwy uszczelniającej. Wysokogatunkowa listwa uszczelniająca jest praktyczna i nie wpływa na ogólne wrażenie estetyczne szafy. Listwa uszczelniająca jest ważną częścią mebla. Wszystkie sprzęty z przesuwanymi frontami, w których stawia się na jakość, muszą zawierać szczotki uszczelniające ze względu na ich ważne zastosowanie funkcjonalne.

Montując szafę, musisz zwrócić uwagę na uszczelki do drzwi przesuwnych. Najlepiej wybrać taką z właściwościami uszczelniającymi, odporną na załamania, pęknięcia itp. Włosie szczotki uszczelniającej powinno być wystarczająco cienkie. Jeśli pod dotykiem jest miękki i gładkie, oznacza to, że szczotka do uszczelniania drzwi jest bardzo dobrej jakości.

Poza tym, gdy drzwi szafy są zamknięte, powinieneś zwrócić uwagę, czy da się je szczelnie zamknąć. Tylko wtedy, gdy drzwi szafy zamykają się szczelnie, można skutecznie uniknąć wnikania kurzu do środka mebla. I tu ponownie, jeśli uszczelki do drzwi przesuwnych są dobrej jakości, mogą również pomóc Ci uniknąć częstego sprzątania.

Szczotki uszczelniające do drzwi przesuwnych dają również cichszy efekt podczas domykania drzwi. Grubsze uszczelnienie może także zapobiec zranieniu palca lub przyciśnięcia dłoni podczas otwierania szafy. Jest to bardzo bezpieczne i przemyślane rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w wyposażeniu mebli.

Poznaj nasz asortyment uszczelek do drzwi przesuwnych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne rodzaje uszczelek do drzwi przesuwnych drewnianych i bezramowych ze szkła. Proponujemy m.in. bardzo popularną samoprzylepną listwę szczotkową do stosowania na drzwiach przesuwnych. Idealna do wykorzystywania na drewnianych i metalowych ościeżach drzwi w szafach. Taka uszczelka jest szybka i łatwa w montażu. Może być używana jako zabezpieczenie przed dostawaniem się kurzu do wnętrza mebli.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się