×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Segregatory na śmieci i odpady do szafki, szuflady

Nadal masz kosz na śmieci stojący obok szafki w kuchni? W XXI wieku rozwiązanie to nie jest już tak modne, jak kiedyś – lepiej postawić na wysuwany segregator na śmieci!

Segregator na śmieci – schowany w szafce – to świetny sposób na utrzymanie porządku w kuchni. Wysuwany kosz na odpady wsuwa się płynnie pod szafki lub blaty, ukrywając tym samym bałagan i nieprzyjemne zapachy. Sprawdź ofertę wybranych modeli w naszym sklepie.

Ukryty segregator na śmieci

Po co mieć kosz na śmieci na podłodze, skoro można go schować? W ten sposób nie zaburzy się ogólnej prezencji kuchni oraz stylu, który w niej panuje. Niestety, ale pojemniki na odpady rzadko wyglądają ładnie, ale dzięki segregatorom na śmieci możesz po prostu uczynić je niewidocznymi!

Segregator na śmieci – wysuwany – jest niezbędny do efektywnego prowadzenia każdej nowoczesnej kuchni lub domu. Oferujemy szeroką gamę pojemników do recyklingu, pod zlew, tych wysuwanych w szufladzie, a także wiele innych.

Rodzaje segregatorów na śmieci

Różne typy segregatorów na śmieci (odpady) pozwalają na ich montaż w zależności od dostępnego miejsca w kuchni. Do najpopularniejszych modeli należą:

  • kosze na śmieci pod zlewem – wystarczy umieścić wysuwany pojemnik pod zlewem, aby mieć do niego łatwy dostęp. Ten typ szafkowego segregatora na śmieci jest niższy, ponieważ musi wystarczyć miejsca na instalację wodociągową,
  • kosz na śmieci w szafce – jeśli nie masz miejsca bezpośrednio pod zlewem, aby umieścić wysuwany pojemnik na śmieci, możesz przeznaczyć na niego dolną szafkę,
  • wersja obrotowa segregatorów na śmieci z pokrywą – otwiera się ona po otwarciu drzwi szafki. Zapewnia to dostęp do kosza bez użycia rąk,
  • wysuwane szuflady na śmieci – Twoja kuchnia może mieć wysoką, wbudowaną szufladę na śmieci. Umieść w niej kosze, a uzyskasz ukryte miejsce na odpady i surowce wtórne. Dzięki prowadnicom, które utrzymują kosz na miejscu, wysuwany pojemnik na śmieci może z łatwością wyjeżdżać z ukrytych przestrzeni.

Warto wybrać opcje z dwoma, trzema lub nawet czterema segregatorami na śmieci – jeden z nich można użyć jako kosz na odpady komunalne, a pozostałe do recyklingu.

Segregator na śmieci do każdej szafki

Jeśli myślisz, że nowoczesne segregatory na śmieci są przeznaczone tylko do nowych kuchni na wymiar, jesteś w błędzie! Nasze pojemniki na odpady (do zabudowy) zwalniają miejsce na podłodze i można je łatwo dopasować zarówno do istniejących już kuchni, jak i nowych mebli. Bez problemu dostosujesz niejedno miejsce w szafce czy szufladzie do stworzenia w nich centrum recyklingu.

Aby znaleźć odpowiedni segregator na śmieci do swojej kuchni, najpierw sprawdź, w jakim miejscu chcesz go zamontować, np. do wysuwanych opcji przeznaczone są systemy, które mają prowadnice mocowane po obu stronach wnętrza szafki. Następnie zmierz zewnętrzną szerokość szafki lub szuflady i dostosuj zintegrowane rozwiązanie do swoich wymagań. Pamiętaj, że możesz wybierać między pojedynczymi segregatorami na śmieci a tymi przeznaczonymi do recyklingu. Jeśli nadal nie masz pewności, który kosz najlepiej sprawdzi się do Twojego domu – skonsultuj się z naszym personelem.

Zapraszamy do skorzystania z proponowanej przez nas oferty segregatorów na śmieci do szafki bądź szuflady.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się