×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Głębokość (mm)
Średnica mm
Grubość (mm)
Powłoka

Zawiasy meblowe bez cichego domyku

Zawiasy puszkowe są elementami powszechnie stosowanymi we współczesnych meblach. Nic dziwnego, ponieważ charakteryzują się solidną konstrukcją i zapewniają płynne działanie szafek. Otwieranie frontów na całą szerokość czy samo ich uchylanie, częste szarpanie i mocne zamykanie – fronty wraz z częściami ruchomymi są narażone na intensywną eksploatację. Może ona prowadzić do usterek, które utrudniają, a nawet całkowicie uniemożliwiają dalsze korzystanie z mebli. Co zrobić w takiej sytuacji?

Na szczęście nie musisz podejmować szybkiej decyzji o nowych meblach. Zamiast dużego, nieplanowanego wydatku postaw na wymianę zawiasów puszkowych na nowe. Niewiele trzeba, aby zabudowa kuchenna, pokojowa czy łazienkowa odzyskała dawną formę i funkcjonalność. U nas znajdziesz pojedyncze elementy oraz pasujące do nich akcesoria montażowe, czyli śrubki, wkręty, nakładki. W ten sposób szybko i niewielkim kosztem przywrócisz swoim meblom sprawność. Jednocześnie prace przebiegną szybko – zawiasy meblowe puszkowe są łatwe w instalacji. W razie trudności zachęcamy do skorzystania z instrukcji obsługi i naszego zdalnego wsparcia technicznego.

Zawiasy puszkowe – jak wybrać najlepsze?

W naszej ofercie dostępne są rozmaite akcesoria meblowe. Duży wybór produktów jest gwarancją udanych zakupów – na pewno znajdziesz u nas to, czego szukasz. A jeżeli masz wątpliwości, co kupić, chętnie Ci doradzimy.

Przy wyborze zawiasów meblowych puszkowych kieruj się przede wszystkim materiałem, z jakiego są wykonane. Ze zrozumiałych względów najczęściej jest to stal nierdzewna. Ten materiał jest:

  • solidny – nie ulega odkształceniom, nie niszczy się pod wpływem częstego otwierania i zamykania, nie jest podatny na uszkodzenia mechaniczne,
  • odporny na działanie korozji i utlenianie – zachowuje swój estetyczny wygląd i pełnowartościowość na długi czas,
  • łatwy w konserwacji i myciu.

Wykonane ze stali nierdzewnej i ocynkowanej zawiasy puszkowe świetnie nadają się do montażu w meblach wykonanych z różnych materiałów – drewna, płyt meblowych, wiórowych MDF. Są dodatkowo pokrywane niklem, co zapewnia im wyższą odporność na ścieranie.

Zawiasy meblowe puszkowe mają już nawiercone otwory, do których wystarczy dopasować odpowiednie wkręty, a potem przy pomocy prostych narzędzi połączyć je z powierzchnią szafki. To zadanie nie wymaga ani zaawansowanego sprzętu ani umiejętności. Możesz z powodzeniem wykonać je sam, bez pomocy fachowców.

Zawiasy puszkowe w naszej ofercie

Zawiasy puszkowe meblowe z naszej oferty to niezwykle solidne komponenty występujące w wielu wersjach do wyboru. Różnią się konstrukcją, rozmiarem, a także sposobem obsługi. Z łatwością dopasujesz je do docelowego miejsca montażu, swoich oczekiwań, rodzaju mebli i budżetu, jakim dysponujesz. Konkurencyjne ceny elementów pozwalają na spore oszczędności finansowe w czasie zakupów.

W naszej ofercie znajdziesz zawiasy puszkowe:

  • z cichym domykiem,
  • do drzwi wpuszczanych,
  • do drzwi nakładanych,
  • do drzwi narożnych,
  • do drzwi bliźniaczych.

Zaletą tych intuicyjnych systemów jest to, że zostały wyposażone w prowadniki umożliwiające szybką regulację drzwi bez konieczności demontażu elementów stałych.

Dbamy nie tylko o jakość produktów, ale też aspekty wizualne. Dlatego w zestawie z zawiasami meblowymi puszkowymi dostępne są idealne pasujące do nich zaślepki. Dzięki nim wykończenie pracy będzie estetyczne, a wygląd mebla znacząco nie ucierpi po przeprowadzonych pracach renowacyjnych czy naprawczych.

Zapraszamy do wybrania zawiasów puszkowych w dowolnej wersji. Polecane są szczególnie części hydrauliczne z cichym domykiem i prowadnikami w wersji clip-on. Ale to nie jedyne, co możemy Ci zaoferować. Mamy też szereg innych rozwiązań, które spotkają się z uznaniem klientów prywatnych oraz firm. Nasza oferta jest dedykowana także przedsiębiorcom zajmującym się renowacją i naprawą mebli oraz ich produkcją od podstaw. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby dostarczać swoim klientom wyłącznie najlepsze produkty dopracowane w każdym detalu – skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się