×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Długość (mm)
Maksymalne obciążenie (kg)

Prowadnice rolkowe do szuflad

Prowadnice rolkowe, czasami nazywane po prostu rolkami znajdują zastosowanie przeważnie w szufladach o małej głębokości i szerokości. Doskonale sprawdzają się w szufladach o niewielkich gabarytach, a także w tych, w których przechowywane są lekkie przedmioty np. materiały biurowe. Prowadnice rolkowe ze względu na swoją konstrukcję mają bardziej ograniczony rozstaw, a ich maksymalny udźwig oscyluje zwykle w granicach 20 kilogramów. Mimo to sprawdziły się milion razy jako wariant prowadnic, który można szybko zamontować i ma dobry stosunek ceny do jakości użytkowania.

Prowadnice rolkowe do szuflad i ich zalety

Standardowe prowadnice rolkowe to dwa elementy. Jeden montuje się bezpośrednio do korpusu szuflady, a drugi jest mocowany do szafki. Obydwie części wyposażone są w plastikowe rolki, które współpracują ze sobą podczas wysuwania szuflady.

Prowadnice rolkowe do szuflad sprawdzają się do wielu zastosowań w meblach łazienkowych, biurowych i do małych szuflad kuchennych. Możesz wybrać prowadnice rolkowe ze zintegrowanym systemem samodomykania i zabezpieczeniem przed wysunięciem. Kolejną zaletą tych prowadnic jest łatwość całkowitego wyjęcia szuflady w celu jej dokładnego wyczyszczenia lub szybkiego transportu jej zawartości w inne miejsce.

Prowadnice rolkowe w naszej ofercie

Jeśli masz ograniczony budżet, polecamy wybór prowadnic rolkowych, które są ekonomiczną alternatywą dla wersji kulkowych. W naszej ofercie znajdziesz modele do szuflad, które nie wymagają dużego obciążenia i zbyt wielkiej siły do wprowadzenia w ruch. Nawet do tak prostego mechanizmu można dokupić spowalniacze rolkowe, co wzbogaci szufladę o technologię cichego domykania.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się