×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm
Grubość (mm)

Dolne tory systemu przesuwnego

Szafy z drzwiami przesuwnymi są zdecydowanym zwycięzcą rynku meblarskiego ze względu na możliwość ich umieszczania nawet w ciasnych pomieszczeniach. Dzięki takim rozwiązaniom możesz cieszyć przechowywaniem rzeczy na wieszakach i półkach, gdzie tylko zechcesz. Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu akcesoriów niezbędnych do konstrukcji takich szaf. Spójrz na nasz asortyment, a w szczególności na dolne tory systemu przesuwnego, które odpowiadają za prawidłowe działanie drzwi.

Od klasycznego systemu do najnowocześniejszego i innowacyjnego. Nasze tory dolne systemu przesuwnego do drzwi szaf są dostępne w różnych modelach i łatwo dopasowują się do każdego rodzaju zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.

Konstrukcja okucia drzwi przesuwnych

Okucie do drzwi przesuwnych mebli zasadniczo nie różni się od szyn do wieszania zasłon. Większość systemów jest wyposażona od góry w tory jezdne, które odpowiadają kwadratowemu profilowi. Na całej ich długości znajduje się szczelina. W tej szynie po rolkach przesuwasz poszczególne skrzydła drzwi. Większość szyn w kształcie litery U, w których poruszają się suwaki lub rolki, jest przymocowana na dole. Tak więc zasada działania przesuwnych drzwi meblowych jest dość prosta.

Jeśli jednak prowadnice się poluzują, może się zdarzyć, że drzwi nie będą się już swobodnie poruszać z zamontowanymi w nich rolkami. Ich ruchy będą spowolnione. Czasami tylko małe obszary nie znajdują się na miejscu. W takim to przypadku drzwi można przesunąć tylko z dużym wysiłkiem. Ten problem występuje również, gdy w szynę zaklinuje się obcy przedmiot.

Wszelkie problemy mogą się również pojawić, jeśli szafka nie jest ustawiona dokładnie pod kątem prostym. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz mebel z drzwiami przesuwnymi inny niż szafa, nie powinieneś przechowywać na nim ciężkich przedmiotów. Uszkodzenia systemów przesuwnych mogą wymagać zakupu nowych części.

Wysokiej jakości dolne tory systemu przesuwnego

Stosowane w przestrzeniach domowych i biurowych systemy drzwi przesuwnych mogą być idealnym kreatywnym elementem aranżacji każdego pomieszczenia. Drzwi przesuwne w meblach dodają prostoty i dodatkowego poczucia przestrzeni w mniejszych pomieszczeniach, jednocześnie optymalizując wydajność przechowywania.

Oferujemy wiele rodzajów osprzętu do drzwi przesuwnych, w tym tory dolne systemu przesuwnego, tory drzwi szafy, systemy torów górnych, prowadnice do ciężkich drzwi, zestawy torów z cichym domykaniem, tor do drzwi drewnianych, szklanych, rączki i wiele innych elementów. Nasze okucia do drzwi przesuwnych są używane w wielu zastosowaniach komercyjnych lub mieszkalnych i projektach, takich jak domy w stylu loftowym.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz tory dolne systemów przesuwnych z wysokiej jakości zespołami rolek. Mogą być stosowane do rozwiązań jedno- i wielotorowych. Niektóre wytrzymują nawet bardzo duże obciążenie np. grubych tafli szkła.

Zrealizuj zamówienie już dziś!

Jeśli poszukujesz najlepszych dolnych torów drzwi przesuwnych, nie czekaj tylko już dziś złóż odpowiednie zamówienie. Do kompletu nie zapomnij dodać pozostałych elementów okuć. W naszych zestawach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego i łatwego montażu drzwi przesuwnych, bez względu na to, czy jest to pojemna szafa w garderobie, czy niewielka szafka biurowa.

Masz wątpliwości? Nie wiesz, jaki rodzaj prowadnicy wybrać? Zastanawiasz się, czy jeszcze będą potrzebne szczotki, uszczelki, rączki itp.? Nie radzisz sobie z doborem dolnych torów systemu przesuwnego? Nasz zespół specjalistów czeka na Twoje pytania i służy dobrą radą.

Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, zyskujesz pewność, że zakupione produkty pochodzą od najlepszych producentów. Zapraszamy do składania zamówień!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się