×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm

Zamki meblowe do szuflad biurowych

  • Zamki meblowe wpuszczane

    <p>Niezależnie od tego, czy chodzi o modernizację starych, czy o wyposażenie nowych mebli, dzięki odpowiedniemu zamkowi możesz bezpiecznie je zamykać, przechowywać w nich poufne dokumenty, a także wiele więcej! Zdecyduj się na doskonałą jakość i postaw na oferowany przez nas zamek wpuszczany meblowy.</p> <p>W naszym sklepie dostępne są zamki meblowe wpuszczane w niezwykle atrakcyjnych cenach – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.</p> <h2>Zamki meblowe od ekspertów – zawsze odpowiedni produkt dla Twojego projektu</h2> <p>Zamki meblowe wpuszczane, wciskane, wpustowe i inne warianty znajdujące się w naszym asortymencie można łatwo oraz szybko zamontować. Oczywiście dostępne są u nas zamki meblowe w różnych kombinacjach, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dopasowanego do Twojego projektu. Odkryj duży wybór praktycznych akcesoriów do mebli!</p> <h2>Zamki meblowe wpuszczane – w wielu wariantach</h2> <p>Zamki meblowe wpuszczane są bezpiecznymi urządzeniami blokującymi do starszych mebli, szafek, drzwi przesuwnych, drzwi domów i mieszkań, tych pokojowych, a także łazienkowych.</p> <p>Zasadniczo wszystkie modele zamków meblowych wciskanych składają się z takich elementów jak: sprężyna zatrzasku, zatrzask, rygiel, płytka czołowa, sprężyna nakrętki, popychacz klamki, osłona zamka, podstawa zamka, kołki blokujące, zapadka, a także sprężyna zapadki. Nowoczesne zamki meblowe wpuszczane są znormalizowane i dlatego można je łatwo zamontować lub wymienić.</p> <p>Zamki meblowe wpuszczane mogą być wyposażone w różne konstrukcje w zależności od konkretnego zastosowania. Zamek bębenkowy jest zwykle używany do drzwi pokojowych, a do tych łazienkowych lub toaletowych często stosuje się zamek, za pomocą którego w razie potrzeby można również otworzyć drzwi od zewnątrz.</p> <h2>Jak zmierzyć zamki meblowe wciskane?</h2> <p>Nie wiesz, jakiego rozmiaru zamka meblowego potrzebujesz? Aby poznać właściwe wymiary zamka wciskanego, najpierw należy wyjąć ten stary i zmierzyć jego niewidoczną część, czyli wysokość, szerokość oraz grubość elementu, która po zainstalowaniu jest w pełni schowana w płycie meblowej lub w drzwiach. Następnie sprawdź, jaka jest odległość od środka nakrętki. Jeśli nadal nie masz pewności, jakiego zamka wpuszczanego potrzebujesz – skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą dobrać Ci odpowiednie akcesoria do Twoich mebli!</p>

Zamknięcie szafki lub szuflady jest istotne, ale żeby mieć całkowitą pewność, że ich zawartość nie dostanie się w niepowołane ręce, warto wyposażyć się w zamki do mebli. To niewielkie elementy, które możesz dokupić w każdej chwili. Zamki meblowe do szuflad sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i publicznej. Możesz zdecydować się na zamek do szuflad komody w sypialni lub salonie, zakupić zamek do szuflady biurka w domowym gabinecie bądź wybrać zamki przeznaczone do szuflad biurowych pracowniczych w celu ochrony ważnych dokumentów. Do zamkniętej na zamek szuflady czy szafki nie zajrzy nikt, kto nie posiada kluczyka.

Zamki do szafek. Duży wybór modeli

W zależności od tego, co znajduje się w danej szufladzie, jaką konkretne przedmioty/dokumenty mają wartość oraz od tego, na jakim poziomie ochrony Ci zależy, polecamy zamki meblowe w wielu konfiguracjach. Mogą to być elementy tylko z jednym kluczem, jak również zamykane w sposób zatrzaskowy. Popularną opcją dającą maksymalny poziom ochrony są także zamki do mebli wpuszczane, nakładane, podwójne bądź centralne. Stawiamy na czołowych producentów, którzy tworzą wysokiej jakości akcesoria meblowe. GTV, Lob i inne – zamki do szuflad tych oraz pozostałych producentów czekają na Ciebie! Nie wiesz, co wybrać? Służymy wiedzą i doświadczeniem, dlatego chętnie podpowiemy, jakie zamki meblowe do szuflad sprawdzą się u Ciebie najlepiej.

Zamki do szafek i szuflad – nasza oferta

Proponujemy zamki do szafek oraz szuflad dostępne w wielu opcjach. Dużą popularnością wśród naszych produktów cieszą się modele:

  • baskwilowe,
  • centralne przednie i boczne,
  • uniwersalne,
  • magnetyczne,
  • zatrzaskowe.

Stawiamy zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę dostępnych zamków meblowych. W sprzedaży są zamki srebrne, pokrywane powłokami imitującymi złoto lub mosiądz, białe, czarne, brązowe, wykończone w macie lub połysku. Na uwagę zasługuje też tworzywo – w ofercie posiadamy zamki do szuflad ze szczotkowanego niklu oraz chromowanego metalu, gwarantujące wieloletnią trwałość, odporność na intensywną eksploatację, częste otwieranie i zamykanie szafek czy szuflad.

Zapraszamy na wygodne zakupy online! Służymy wsparciem podczas podejmowania decyzji zakupowych, a także oferujemy bogaty wybór produktów w niskich cenach. Po zakupie możesz spodziewać się szybkiej dostawy do domu lub biura, abyś już niedługo mógł zainstalować zamki do szafek meblowych i skutecznie ochronić ich zawartość przed dostępem osób trzecich.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się