×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Długość (mm)
Szerokość (mm)
Średnica mm
Grubość (mm)

Zawiasy taśmowe, splatane, nawierzchniowe

Mając na uwadze to, że konstrukcje poszczególnych mebli nieraz znacząco różnią się między sobą, warto zwrócić baczną uwagę na ich wyposażenie. Zawiasy taśmowe są ważnym elementem szafy czy szafki, ponieważ mają bezpośredni wpływ na wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo. Użytkownicy nie zawsze przywiązują należytą uwagę do właściwego korzystania z drzwiczek, szarpiąc nimi i mocno zamykając. Tymczasem każda z takich operacji powtarzana tysiące razy może prowadzić do usterki. Awaria na szczęście nie oznacza konieczności wymienienia całej zabudowy kuchennej lub pokojowej na nową. Zazwyczaj wystarczy po prostu kupić i założyć nowe zawiasy splatane.

W naszej ofercie znajdziesz zawiasy meblowe taśmowe odznaczające się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Zobacz, co przygotowaliśmy i wybierz najlepsze produkty dla swoich potrzeb. Masz trudności z podjęciem decyzji? Chętnie rozwiejemy wątpliwości – opowiemy o asortymencie, doradzimy, co wybrać, a potem, jak zamontować zawiasy meblowe splatane. Obsługa zdalna w naszym sklepie stoi na bardzo wysokim poziomie, co jest jedną z zalet, na którą zwracają uwagę nasi zadowoleni klienci.

Kupuj najlepsze zawiasy splatane

Zawiasy splatane są przeznaczone do montażu w drzwiach drewnianych w wersji bezprzylgowej oraz przylgowej. Wybierając je, powinieneś mieć na uwadze to, że nie mają możliwości rozdzielenia skrzydełka dolnego oraz górnego. Mają charakterystyczną, często spotykaną konstrukcję – na pewno nieraz miałeś okazję przyjrzeć się z bliska zawiasom w szafkach czy szafach o drzwiach rozwieranych. Znajdziesz je m.in. właśnie tam.

Chociaż zawiasy meblowe taśmowe są ukryte we wnętrzu szafy, to nie oznacza, że są niewidoczne. Po otworzeniu mebla prezentują się już z daleka, dlatego warto zwrócić też uwagę na to, w jakim kolorze są utrzymane. Najpopularniejsze są zawiasy splatane wykonane ze stali nierdzewnej, a więc utrzymane w srebrnym odcieniu. Polecamy też białe zawiasy idealne do modnych obecnie jasnych mebli oraz analogicznie – ciemne zawiasy do szaf w kolorze brązowym, szarym czy czarnym. Malowanie proszkowe sprawia, że elementy są farbowane w sposób trwały, a zewnętrzna warstwa nie odpryskuje. Taki sposób wykończenia gwarantuje też, że zawiasy meblowe splatane będą odporne na działanie wilgoci, czyli nie zniszczą się pod wpływem korozji.

Oferujemy najlepsze, markowe zawiasy taśmowe takich producentów jak:

  • Gamet,
  • GTV,
  • Hafele,
  • Airtic,
  • Nomet,
  • Gryc

oraz innych. Zapraszamy na szybkie i wygodne zakupy online, podczas których zyskasz dostęp do naszej rozbudowanej oferty.

Nasze niezawodne zawiasy meblowe taśmowe

Zawiasy taśmowe i splatane są jednymi z najpopularniejszych używanych w przemyśle i branży meblarskiej. Polecamy je wszystkim naszym klientom:

  • osobom prywatnym, które chcą naprawić uszkodzone elementy w swoich meblach i zastąpić je nowymi,
  • firmom zajmującym się produkcją mebli, którym zależy na wysokogatunkowych podzespołach i tworzeniu produktów reprezentujących wysoki standard wykonania,
  • przedsiębiorcom, którzy zawodowo zajmują się naprawami i renowacjami mebli.

Zawiasy taśmowe na pewno spotkają się z Twoim uznaniem. Te z naszej oferty są przeznaczone do zamontowania w szafkach wykonanych z drewna, płyt wiórowych i laminatów. Z ich montażem poradzi sobie każdy – nawet amator. Odpowiednio nawiercone otwory ułatwiają dopasowanie części, a następnie ich przymocowanie bez użycia siły czy specjalistycznych sprzętów. Zazwyczaj w zestawie są też śruby, wkręty, nakrętki i instrukcja obsługi rozwiewająca wszelkie wątpliwości. W razie jakichkolwiek trudności z założeniem zawiasów splatanych – skontaktuj się z nami!

Mając zawiasy meblowe sprzątanie, otwieranie i zamykanie szafek stanie się proste i komfortowe. Zapomnij o opadających frontach czy skrzypiących drzwiczkach, teraz cały mechanizm będzie działał niezawodnie, szczególnie gdy zadbasz o jego bieżące czyszczenie i smarowanie. Ciesz się nowym wyglądem i funkcjonalnością mebli, w których zostaną zainstalowane zawiasy taśmowe z naszej oferty. Kliknij teraz i zamów.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się