×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Akcesoria do systemów szuflad

W przypadku montażu szuflad warto pomyśleć o zainstalowaniu dodatkowych elementów, które ułatwią korzystanie oraz uporządkowanie przechowywanych w nich rzeczy. Od kilku lat w systemach szuflad montuje się akcesoria, które nadają im nowy wygląd i lepszą jakość. Dotyczy to zarówno garderoby, jadalni, łazienki, jak i gabinetu, ale wciąż najpopularniejsze rozwiązania systemowe szuflad stosuje się w kuchni.

W tej sekcji naszego sklepu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w kategorii akcesoriów do systemów szuflad i wyborze idealnego rozwiązania, które pozwoli Ci utrzymać porządek. Od kuchni po łazienkę – wszystkie elementy zapewniają nieograniczone możliwości przechowywania i użytkowania w każdym pomieszczeniu w domu.

Praktyczne wyposażenie szuflad

Producenci mebli oferują wiele możliwości zaprojektowania każdego mebla w spersonalizowany sposób, niezależnie od wybranego stylu dekoracyjnego. Oczywiście wskazane jest dokładne zaplanowanie wszystkich modułów, aby uzyskać równowagę między projektem a funkcjonalnością. Jednak coraz częściej zamiast tradycyjnych szafek wybierane są praktyczne szuflady. To właśnie dzięki nim zyskujesz miejsce na przechowywanie wszystkiego, co tylko zechcesz.

Wyposażenie w odpowiednie akcesoria do systemów szuflad dodatkowo wzmacnia ich funkcjonalność. Przykładowo duże plastikowe lub metalowe przegródki zamontowane w kuchennych szufladach zawsze pozwolą Ci utrzymać porządek w naczyniach, garnkach, blachach do pieczenia itd. Klasyczne wkłady do szuflad np. do sztućców lub przyborów kuchennych są dostępne w wielu typowych konfiguracjach dostosowanych do określonego rozmiaru szuflady. Pozwalają zachować porządek, a w przypadku ostrych noży chronią je, aby o siebie nie uderzały i nie stanowiły zagrożenia dla rąk.

Możesz także wykorzystać kompletny system szuflad z miękkimi prowadnicami i dwoma poziomami schowków lub warstwowe szuflady z elementami do przechowywania słoiczków z przyprawami, kawą, herbatą itd, tworząc tak zwane szuflady wewnętrzne. Popularne są również akcesoria do systemów szuflad, które ułatwiają proste ułożenie np. wyposażenia kuchennego, często nieprzystosowanego do chowania w zwykłych szafkach (patelnie, tace, deski do krojenia itd.).

Takie akcesoria do systemów szuflad sprawdzają się nie tylko w kuchni, ale również w łazience, garderobie, przedpokoju lub w sypialni. Pomagają uporządkować kosmetyki, bieliznę, biżuterię i inne drobne przedmioty. Dzięki nim możesz zapomnieć o bałaganie i poszukiwaniu niepoukładanych rzeczy.

Zabezpieczające akcesoria do systemów szuflad

Jest kilka akcesoriów, których zastosowanie zdecydowanie poprawia nie tylko funkcjonalność, ale i bezpieczeństwo korzystania z szuflad. Polecamy w tym zakresie m.in.

  • Systemy „naciśnij i otwórz”, w których naciśnięcie frontu wystarcza, aby otworzyć szufladę.
  • Stabilizatory do zastosowania w szufladach o różnych szerokościach.
  • Zabezpieczenia, które ograniczają wysuwanie się szuflady i gwarantują ochronę przed przewróceniem się ruchomych lub wolnostojących elementów.
  • Prowadnice do szuflad z funkcją cichego i automatycznego domykania.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu z wszelkimi akcesoriami potrzebnymi do produkcji i naprawy mebli. Zawsze służymy pomocą i dobrą radą. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi. Polecamy wygodne zakupy online w atrakcyjnych cenach z szybką dostawą pod wskazany adres.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się