×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Akcesoria do systemów szuflad

W przypadku montażu szuflad warto pomyśleć o zainstalowaniu dodatkowych elementów, które ułatwią korzystanie oraz uporządkowanie przechowywanych w nich rzeczy. Od kilku lat w systemach szuflad montuje się akcesoria, które nadają im nowy wygląd i lepszą jakość. Dotyczy to zarówno garderoby, jadalni, łazienki, jak i gabinetu, ale wciąż najpopularniejsze rozwiązania systemowe szuflad stosuje się w kuchni.

W tej sekcji naszego sklepu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w kategorii akcesoriów do systemów szuflad i wyborze idealnego rozwiązania, które pozwoli Ci utrzymać porządek. Od kuchni po łazienkę – wszystkie elementy zapewniają nieograniczone możliwości przechowywania i użytkowania w każdym pomieszczeniu w domu.

Praktyczne wyposażenie szuflad

Producenci mebli oferują wiele możliwości zaprojektowania każdego mebla w spersonalizowany sposób, niezależnie od wybranego stylu dekoracyjnego. Oczywiście wskazane jest dokładne zaplanowanie wszystkich modułów, aby uzyskać równowagę między projektem a funkcjonalnością. Jednak coraz częściej zamiast tradycyjnych szafek wybierane są praktyczne szuflady. To właśnie dzięki nim zyskujesz miejsce na przechowywanie wszystkiego, co tylko zechcesz.

Wyposażenie w odpowiednie akcesoria do systemów szuflad dodatkowo wzmacnia ich funkcjonalność. Przykładowo duże plastikowe lub metalowe przegródki zamontowane w kuchennych szufladach zawsze pozwolą Ci utrzymać porządek w naczyniach, garnkach, blachach do pieczenia itd. Klasyczne wkłady do szuflad np. do sztućców lub przyborów kuchennych są dostępne w wielu typowych konfiguracjach dostosowanych do określonego rozmiaru szuflady. Pozwalają zachować porządek, a w przypadku ostrych noży chronią je, aby o siebie nie uderzały i nie stanowiły zagrożenia dla rąk.

Możesz także wykorzystać kompletny system szuflad z miękkimi prowadnicami i dwoma poziomami schowków lub warstwowe szuflady z elementami do przechowywania słoiczków z przyprawami, kawą, herbatą itd, tworząc tak zwane szuflady wewnętrzne. Popularne są również akcesoria do systemów szuflad, które ułatwiają proste ułożenie np. wyposażenia kuchennego, często nieprzystosowanego do chowania w zwykłych szafkach (patelnie, tace, deski do krojenia itd.).

Takie akcesoria do systemów szuflad sprawdzają się nie tylko w kuchni, ale również w łazience, garderobie, przedpokoju lub w sypialni. Pomagają uporządkować kosmetyki, bieliznę, biżuterię i inne drobne przedmioty. Dzięki nim możesz zapomnieć o bałaganie i poszukiwaniu niepoukładanych rzeczy.

Zabezpieczające akcesoria do systemów szuflad

Jest kilka akcesoriów, których zastosowanie zdecydowanie poprawia nie tylko funkcjonalność, ale i bezpieczeństwo korzystania z szuflad. Polecamy w tym zakresie m.in.

  • Systemy „naciśnij i otwórz”, w których naciśnięcie frontu wystarcza, aby otworzyć szufladę.
  • Stabilizatory do zastosowania w szufladach o różnych szerokościach.
  • Zabezpieczenia, które ograniczają wysuwanie się szuflady i gwarantują ochronę przed przewróceniem się ruchomych lub wolnostojących elementów.
  • Prowadnice do szuflad z funkcją cichego i automatycznego domykania.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu z wszelkimi akcesoriami potrzebnymi do produkcji i naprawy mebli. Zawsze służymy pomocą i dobrą radą. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi. Polecamy wygodne zakupy online w atrakcyjnych cenach z szybką dostawą pod wskazany adres.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się