×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Szerokość (mm)

Zasilacze meblowe LED

Aranżujesz oświetlenie mebli w swoim domu? Do obsługi taśm podświetlających szafy, szuflady i blaty wykorzystaj zasilacze meblowe LED. Doskonale sprawdzą się one jako element nowoczesnej instalacji, w której ważne jest bezpieczeństwo, wysoka jakość oraz komfort obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zasilaczy meblowych LED. To solidne akcesoria pochodzące od najlepszych producentów. Na pewno docenisz je za to, że całe oświetlenie będzie pracowało bezawaryjnie, a Ty zyskasz dodatkowe źródło światła w pokoju, w garderobie, w przedpokoju lub w sypialni.

Zasilacz meblowy LED – charakterystyka

Potrzebny Ci zasilacz LED meblowy? Wybierając produkty z naszej oferty zyskujesz działające niezawodnie, solidnie wykonane i estetycznie wykończone elementy. Co musisz o nich wiedzieć? Najważniejsze parametry i zadania, jakie realizują zasilacze to:

 • zamiana prądu zmiennego 230 V na prąd stały o wartości 12 V,
 • zasilanie nowoczesnych, energooszczędnych taśm LED,
 • zapewniają bezawaryjną pracę oświetlenia,
 • są solidnie wykonane, mają obudowy chroniące je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami,
 • mają określony stopień wodoszczelności i odporności na kurz określaną przez wskaźnik IP20.

Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Wychodząc im naprzeciw udostępniamy Ci duży wybór zasilaczy meblowych LED o mocy 7 W do nawet 150 W, które z powodzeniem dopasujesz do zapotrzebowania na prąd konkretnej instalacji oświetleniowej stworzonej na bazie taśm. Ważne jest też dostosowanie akcesoriów do miejsca docelowego montażu.

Nie wiesz, co wybrać? Nie jesteś pewien, jakiego elementu potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, aby poznać kompleksową ofertę, uzyskać szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych i wreszcie doradzić się przy wyborze zasilaczy o potrzebnych właściwościach.

Nasza oferta zasilaczy LED meblowych

W naszej ofercie znajdziesz zasilacz meblowy w takiej wersji, jaka jest Ci potrzebna. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego elementu, dostarczając wszelkich niezbędnych informacji oraz parametrów technicznych.

Proponujemy małe transformatory o mocy wystarczającej do zasilenia taśm ledowych w szafkach kuchennych, łazienkowych, pokojowych. Jeżeli zamierzasz umieścić w nich taśmy, moduły LED lub inne rodzaje oświetlenia zasilanego stabilnym napięciem 12 V lub 24 V to nasze rozwiązania będą idealne dla Twoich potrzeb. Posiadają też szereg zabezpieczeń przed przepięciem, zwarciem, zapaleniem, co czyni je niezwykle bezpiecznymi i gotowymi do pracy w warunkach domowych. Praca zasilaczy jest bezawaryjna i stabilna, dlatego oświetlenie będzie obsługiwane bez żadnych zakłóceń.

Proponujemy zasilacz meblowy LED:

 • w klasycznym rozmiarze,
 • wodoodporny, odporny na kurz i zanieczyszczenia,
 • wtyczkowy,
 • modułowy,
 • wykonany z plastiku,
 • duży, średni lub mały,
 • z okablowaniem lub bez,
 • o różnej mocy od 7 do 150 W.

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty, dlatego każdy zasilacz LED meblowy, jaki u nas znajdziesz spełni Twoje wygórowane oczekiwania względem jakości, bezpieczeństwa, mocy oraz energooszczędności. Chętnie Ci doradzimy, co wybrać, jeżeli nie będziesz pewien, które urządzenie sprawdzi się najlepiej do zasilania całej instalacji oświetleniowej. Choć zazwyczaj pod względem zapotrzebowania na energię elektryczną nie są one zbyt wymagające, to jednak dopasowanie odpowiednich elementów całej konstrukcji ma ogromne znaczenie dla jej prawidłowego, bezpiecznego i długiego użytkowania.

Zrób wygodne zakupy online. To szybkie i komfortowe rozwiązania, pozwalająca zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Możemy bowiem zaproponować Ci bardzo atrakcyjne ceny produktów, a także szybką dostawę kurierską.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się