×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Szyny montażowe do szafek

Wybór mebli kuchennych czy pokojowych to dopiero pierwszy krok w kierunku urządzenia modnego i funkcjonalnego wnętrza. Kiedy już zdecydujesz się na konkretne elementy wyposażenia stajesz przed kolejnym wyzwaniem, jakim jest zamontowanie poszczególnych produktów w miejscach docelowych. Jeżeli nie lubisz ograniczeń i dopuszczasz możliwość, że Twoja wizja aranżacyjna za jakiś czas się zmieni, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy niezwykle solidne i elastyczne w regulacji szyny montażowe do szafek. Świetnie sprawdzają się one w domach i mieszkaniach, ale nie tylko. Doskonale poradzą sobie również w przestrzeni użytkowej czy biurowej, w lokalach kosmetycznych, handlowych i innych, gdzie potrzebne jest miejsce do przechowywania oraz eksponowania produktów.

Możliwość podwieszenia szafek pod sufitem, jak również zamocowanie do ścian mebli, które stoją na podłodze daje możliwość maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Z perspektywy rodzica ważne będzie unieruchomienie obładowanych książkami i zabawkami regałów, jak również ciężkich komód wypchanych odzieżą. Listwy do montażu szafek przytwierdzą je do ściany niemal w niewidoczny sposób, a Ty nie będziesz musiał się martwić ryzykiem, jakie dla dziecka stwarza wspinanie się po półkach.

Szyny montażowe do szafek w naszej ofercie

Dysponujemy rozbudowanym asortymentem elementów montażowych do mebli. W sprzedaży nie mogło zabraknąć solidnych szyn montażowych do szafek, które świetnie sprawdzają się w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych i handlowych, np. w sklepach.

Aby móc proponować naszym klientom tak dużą różnorodność towarów, współpracujemy z wieloma najbardziej znanymi dostawcami na rynku. Są wśród nich takie firmy jak Hafele, Blum czy Airtic. Chętnie doradzimy Ci wybór konkretnego produktu, jeżeli nie jesteś pewien, co sprawdzi się najlepiej.

Serdecznie zapraszamy na wygodne zakupy online. W naszym sklepie dostępne są listwy do wieszania szafek i wiele innych akcesoriów meblowych. Sprawdzą się one zarówno w produkcji, jak również w naprawie czy renowacji mebli. Warto kupować u nas, ponieważ wiąże się to z dużą oszczędnością czasu i pieniędzy. Przekonaj się osobiście już teraz!

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się