×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość (mm)
Długość (mm)
Powłoka
Rodzaj prowadnicy
Maksymalne obciążenie (kg)

Prowadnice kulkowe do szuflad

Rzadko kiedy zastanawiasz się nad sposobem, w jaki szuflady w meblach otwierają się i zamykają. Prawdopodobnie zwrócisz na to uwagę, dopiero gdy przy próbie wprowadzenia w ruch, odmówią posłuszeństwa lub nie będą wysuwać się po swoich torach tak łatwo, jak powinny. Szuflady powinny funkcjonować delikatnie i cicho. Jest to łatwe do osiągnięcia dzięki wysokiej jakości prowadnicom kulkowym do szuflad, które są proste w obsłudze i montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu, w którym znajdziesz prowadnice kulkowe z funkcją łagodnego domykania i otwierania. Wiele modeli wyposażonych jest w wysokiej jakości amortyzatory, które zapobiegają trzaskaniu szuflad przy zamykaniu.

Nowoczesne prowadnice kulkowe do szuflad

Przy wyborze prowadnic coraz częściej preferowana jest wersja kulkowa. I nie bez powodu: prowadnice kulkowe poruszają się na łożyskach kulkowych ze stali nierdzewnej, które zapewniają płynną i cichą pracę.

Oferują również proste otwieranie szuflad oraz są łatwe w montażu i regulacji. Mocowanie można przeprowadzić na dolnej krawędzi bocznej ściany szuflady lub na jej środku. Montaż prowadnic wzdłuż środkowej osi szuflad jest zalecany, jeśli wymiary samej szuflady są wystarczająco duże. W takim przypadku obciążenie konstrukcji będzie mniejsze, co zapewni jej trwałość.

Zwiększ wydajność swoich mebli dzięki naszym łatwym w montażu prowadnicom kulkowym do szuflad, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i dużych obciążeń.

Prowadnice kulkowe z funkcją „naciśnij i otwórz”

Prowadnice kulkowe do szuflad z funkcją „naciśnij i otwórz” stały się popularną opcją w nowoczesnych kuchniach i łazienkach. Mogą dodać modernistycznego charakteru każdemu pomieszczeniu. Zamiast otwierać je tak jak tradycyjne szuflady za pomocą uchwytu, te boczne prowadnice z łożyskami kulkowymi mają mechanizm otwierania, który aktywuje się po ich dopchnięciu.

Dociśnięta szuflada otwiera się na tyle, aby można ją wyciągnąć do końca. Ten system eliminuje konieczność montażu gałek i uchwytów. Sprawdza się także, jeśli masz zajęte ręce, ponieważ możesz wówczas otworzyć szufladę biodrem lub kolanem.

Nasza oferta prowadnic kulkowych do szuflad

Aby uzyskać łatwe i ciche domykanie szuflad, które mogą wytrzymać nawet bardzo duże obciążenie, wybierz prowadnice kulkowe. W naszym sklepie dysponujemy prowadnicami do szuflad i akcesoriami mechanizmów przesuwnych od liderów tej branży. Starsze modele prowadnic do szuflad zazwyczaj ciężko się zamykają i wywołują więcej zamieszania niż komfortu ich użytkowania. Najnowsze wersje kulkowych prowadnic do szuflad z cichym domykaniem mają łożyska, które otwierają się i zamykają prawie bezszelestnie.

Dzięki naszemu dużemu wyborowi prowadnic możliwości są prawie nieograniczone, a Ty zyskujesz gwarancję 100% satysfakcji. Znajdziesz prowadnice kulkowe z cichym domykiem, pełny wysuwem i bocznym mocowaniem zapewniające dostępność do całej zawartości szuflady. Te wysokiej jakości prowadnice do szuflad mają nośność do kilkudziesięciu kilogramów i są dostępne w różnych długościach z najwyższej klasy wykończeniem. Możesz je kupić i zamontować w kilka minut. Używaj prowadnic kulkowych do przechowywania wszystkiego, od sztućców i ubrań po artykuły biurowe i dziecięce zabawki.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się