Bok szuflady LEGRABOX wysokość M 90.5 mm dł. 650 mm lewy/prawy do LEGRABOX pure antracyt mat 770M6502S
Produkty 770M6502S
Rodzaj szuflady: Bok szuflady LEGRABOX
Opcja designu: LEGRABOX pure
Materiał: stal
Wzornictwo: gładki
Dł.: 650 mm
Montaż boków szuflady z frontem: Mocowanie frontu
Długość boku szuflady (wymiar wewnętrzny szuflady): 639.8 mm
Wymiar montaż. boku szuflady (wymiar wewn. korpusu do zewn. krawędzi dna): 17 mm
Regulacja wysokości: tak
Montaż boków szuflady do dna: przez zaciskanie lub przez przykręcanie
Grubość dna: 16 mm
- Materiał
- Stal
- Artykuł
- prawy+lewy
- Rodzaj nadruku
- Bez nadruku
- Kolor/Powierzchnia
- antracyt mat
- Długość.
- 650mm
- Nr taryfy celnej
- Rodzaj szuflady
- Bok szuflady LEGRABOX
pełen wysuw
- Blokada prowadnicy
- nie
- Montaż boków szuflady do dna
- przez zaciskanie lub przez przykręcanie
- Grubość dna
- 16mm
- Wzornictwo
- gładki
- Kolor uchwytu tylniej ścianki
- antracyt mat
- Powierzchnia boku szuflady
- Regulacja wysokości
- tak
- Długość boku szuflady (wymiar wewnętrzny szuflady)
- 639.8mm
- Min. głębokość korpusu
- 653mm
- Montaż boków szuflady z frontem
- Mocowanie frontu
- Montaż boków szuflady ze ścianką tylną
- przez zatrzaśnięcie (stalowa ścianka tylna lub uchwyt drewnianej ścianki tylnej)
- Wysokość boku szuflady
- M (90,5 mm)