×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
×

Komplet szuflady MERIVOBOX 500 wysoka z boxcapem szara

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Marka:
233,13 zł /
189,54 zł netto
Towar pod zamówienie
Numer:
BL-MERIVOBOX 500 WYSOKA Z BOXCAPEM SZARA
Opis

NOWOŚĆ !!!

W skład kompletu szuflady MERIVOBOX 500 wysoka z boxcapem szara wchodzi :


BL-450.5001B Prowadnica MERIVOBOX, 40 kg, L-500 mm, prawy+lewy BLUM -1x
BL-470M5002S Bok MERIVOBOX, H-91, L-500 mm, lewy, szary indium -1x
BL-470M5002S Bok MERIVOBOX, H-91, L-500 mm, prawy, szary indium -1x
BL-ZF4.1002 Mocowanie frontu dolne MERIVOBOX, wkręty, symetryczne- 2x
BL-ZA4.5400.BTABDV-M Zaślepka wewnętrzna MERIVOBOX symetryczna, pogłębiona, szary indium -2x
BL-ABD.1000 szary Zaślepka zewnęrzna MERIVOBOX, szary indium 2x
BL-ZB4E000S szary Uchwyt drewnianej ścianki tylnej MERIVOBOX, H-209, prawy+lewy ZB4E000S - 1x
BL-ZL4.500S.E szary indium BLUM boxcap MERIVOBOX, 500, wysokość E, - 1x
BL-ZF4.5002 Mocowanie frontu górne MERIVOBOX, wkręty, symetryczne - 2x
Jednocześnie miłośnicy Blum zwracali uwagę, że potrzebny jest jeszcze jeden system, który umożliwiłby budowę wielu różnych szuflad, ale przy jednym systemie montażowym. Projektanci i inżynierowie z Blum wsłuchiwali się w potrzeby stolarzy i użytkowników, tworząc Merivobox.

Trzeba jasno stwierdzić, że Merivobox to nie jest tylko kolejny system szuflad. To raczej platforma, której bazę stanowi uniwersalna prowadnica. Przy jej pomocy można zbudować dowolną szufladę – np. standardową, wewnętrzną lub z wysokim frontem.

Jest to tym łatwiejsze, że montaż boków i frontów został uproszczony. Zbuduj szufladę taką, jaką chcesz i korzystaj z niej dożywotnio. Nie przesadzamy! Podobnie jak w przypadku innych okuć Blum również Merivobox posiadają dożywotnią gwarancję producenta.

Możesz więc umeblować kuchnię, korzystać z niej przez kilka lat lub więcej, a potem przebudować. Wystarczy, że wymienisz blat i fronty mebli kuchennych. Nie musisz przy tym wymieniać żadnego elementu systemu Merivobox. Możesz jedynie przestawić boki czy szuflady lub uzupełnić je o dodatkowe wyposażenie.


Zalety nowego system Merivobox od Blum

    buduj szuflady z elementów Merivobox niczym z dobrej jakości klocków – łatwo, prosto i wygodnie,
    jeden system umożliwia realizację wielu projektów,
    prowadnica z jednym rodzajem mocowania dla wszystkich szuflad Merivobox,
    łatwy montaż frontów różnego typu – miejsca nawierceń i mocowania są zawsze takie same,
    duży wybór wariantów szuflady przy jednoczesnej prostocie w montażu,
    boki szuflad mogą być niskie lub wysokie; metalowe, z przeszkleniem lub relingiem; dostępne w popularnych kolorach: jedwabiście biały mat, szary indium mat, antracyt mat,
    stabilne połączenie frontów i boków oraz duża wytrzymałość prowadnicy na obciążenia umożliwiają budowę szuflad również z wąskimi bokami i wysokimi frontami.
    prowadnica w oryginalnym kształcie litery “L”, która zapewnia stabilność szuflady i działa płynnie nawet przy dużym obciążeniu; przy długości NL od 270 do 600 mm obciążenie dynamiczne wynosi do 40 kg, zaś przy NL od 450 do 600 mm aż do 70 kg,przy zmianie prowadnicy na mocniejszą np. BL-453.4501B
    zintegrowany hamulec Blumotion to gwarancja cichego domyku,
    inne technologie wspomagania ruchu Blum: mechaniczne Tip-On Blumotion lub zasilane elektrycznie Servo-Drive.


Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Bądźmy szczerzy. Każdy z nas lubi być otoczony ładnymi meblami. Niezależnie od tego, czy wybiera minimalizm, białą kuchnię albo jest miłośnikiem vintage lub industrialu. Ma być ładnie, przyjemnie i zgodnie z naszym gustem.

Ale to wszystko na nic się zda, gdy nie będzie funkcjonalnie. Dlatego planując budowę mebli kuchennych patrzymy nie tylko na to, czy fronty są w wymarzonym kolorze, ale też jakiej są jakości. Podobnie jest z okuciami meblowymi. Liczą się i wygląd, i jakość.

Akurat w przypadku Blum te cechy od lat idą w parze. Czego potwierdzeniem jest nowy system szuflad Merivobox. Wszystkie elementy są wykonane estetycznie, idealnie do siebie pasują i dostępne są w uniwersalnej, popularnej kolorystyce.

Jednocześnie Merivobox wyróżnia się funkcjonalnością. Już na etapie montażu zauważysz jak łatwo połączyć wszystkie elementy. Niezależnie od tego, które wybrałeś boki i czy budujesz małą lub większą szufladę.


Montaż szuflad Merivobox:

    mocowanie frontu jest proste – wystarczy go wpiąć do boków szuflady; w podobny sposób łączone są boki z tylną ścianką,
    nowy system regulacji szuflad w trzech płaszczyznach (wysokości, boczną, nachylenia)
    fronty są zawsze w tej samej, stabilnej pozycji – zachowanie standardów zmniejsza czas, który stolarz musiałby poświęcić na regulację,
    Blum zapewnia pomoce montażowe, ułatwiające budowę i regulację szuflad Merivobox.


Zastosowanie nowych szuflad Merivobox od Blum

Funkcjonalność Merivobox doceni każdy użytkownik. Płynnie działająca prowadnica, pojemne szuflady z prostymi, równymi bokami to tylko niektóre zalety. Zwróć uwagę jak wiele projektów możesz zrealizować korzystając z systemu Merivobox:


Szuflada standardowa i z wysokim frontem

Może mieć wysokość: N (68,5 mm), M (91 mm), K (129 mm), E (192 mm). Do wyboru są różne rodzaje boków szuflad Merivobox. Mogą być metalowe, z relingiem lub ozdobnym przeszkleniem.


Szuflada wewnętrzna

Dostępne wysokości: M (91 mm), K (129 mm), E (192 mm). Mogą być umieszczane nad szufladą z wysokim frontem lub montowane w szafkach Blum typu Space Tower. W drugiej opcji polecamy zastosować boki ze szkłem. Ponieważ znacznie ułatwi to znalezienie w pojemnych szufladach poszukiwanego produktu.

Space Tower składa się z kilku szuflad z pełnym wysuwem. Mogą być one schowane za uchylnymi drzwiami. Space Tower umieszczane jest głównie w kuchni, gdzie używane jest jako spiżarnia – w szufladach zmieści się wiele produktów spożywczych. Możesz też zamontować taką szafkę w garderobie, biurze lub przedpokoju, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujesz funkcjonalnego mebla z wieloma szufladami. Realizację różnych projektów ułatwi system Merivobox.


Szuflada zlewozmywakowa

To coraz popularniejsza szuflada umieszczana w szafkach pod zlewem w łazience lub kuchni. Posiada odpowiedniej wielkości otwór na odpływ. Dostępna jest w różnych wymiarach i kształtach. Przy zastosowaniu elementów systemu Merivobox możesz stworzyć szufladę zlewozmywakową idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.


Szuflada z podestem Space Step

Space Step to dwa produkty w jednym. Jest to chowana w cokole szuflada z dodatkowym, wysuwanym podestem. Stań na niego, gdy nie możesz dosięgnąć do wyższych półek. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w małej kuchni, w której nie chcesz umieszczać drabinki lub osobnego podestu. Space Step wybierają chętnie też rodziny z małymi dziećmi czy osoby starsze.

Ważna cechą tego typu szuflady Blum jest stabilność. Wystarczy obciążenie o wadze minimum 8 kg, aby podest zablokował się i nie wsunął samoistnie. Space Step to przykład typowej multifunkcjonalności Blum. Ponieważ jeden produkt spełnia kilka zadań.


Szuflady Merivobox dobrze uporządkowane

Wszystkie szuflady w systemie Merivobox mogą być wyposażone w akcesoria do organizacji wewnętrznej z serii Ambia-Line. Są to eleganckie i smukłe ramy dostępne w różnych wymiarach i barwach – także w kolorystyce Merivobox oraz drewnopodobne (Dąb Bardolino, Dąb Nebraska i Orzech Tennessee). Oprócz ramek do wyboru są też: wkłady na sztućce, uchwyty na przyprawy, wkład na noże, zestawy do przechowywania butelek, uchwyt na talerze.

Akcesoria Ambia-Line możesz mocować w szufladach Merivobox na magnes lub przy pomocy elementów antypoślizgowych. Nie musisz się więc obawiać, że podczas wysuwania szuflady cokolwiek się przesunie lub przewróci.


Merivobox z Tip-On i innymi elementami Blum

Otwieranie i zamykanie szuflad ułatwi technologia ruchu Blum. System Merivobox może posiadać zintegrowany hamulec Blumotion. Zapewnia on tzw. cichy domyk lub inaczej miękki domyk.

Meble możesz wyposażyć też w inne udogodnienia – takie jak Tip-On Blumotion. Jest to system mechanicznego wspomagania otwierania i zamykania szuflad. Posiada hamulec Blumotion oraz dodatkowo Tip-On, czyli mechanizm typu naciśnij i otwórz lub push to open. Wystarczy lekko przycisnąć we właściwym miejscu frontu, a uruchomiony Tip-On lekko wysunie szufladę Merivobox.

Podobne udogodnienia zapewnia elektroniczny system Servo-Drive, który po naciśnięciu na front, delikatnie wysuwa szufladę. Jeśli korzystasz z mebli z uchwytami, to Servo-Drive uruchomisz lekko ciągnąc za uchwyt. Napęd posiada też dodatkową funkcję. Jest to hamulec, który włączy się automatycznie, gdy podczas wysuwania szuflady natrafi na przeszkodę – np. stojące w pobliżu dziecko.


Jest jeszcze jeden element, w który możesz wyposażyć swoje Merivobox. To centralny zamek Blum z serii Cabloxx. Przy jego pomocy zamkniesz na klucz od razu kilka szuflad, umieszczonych w jednej szafce.

Cabloxx to wygodne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci. Mogą zamontować centralny zamek w kuchni, uniemożliwiając maluchom otwarcie szuflad z ostrymi nożami, przyprawami, produktami spożywczymi czy środkami chemicznymi. Na centralny zamek w szufladach Blum decydują się też często właściciele firm, którzy chcą zabezpieczyć np. dokumenty w biurze lub produkty w gablotach

Zobacz więcej
Szczegóły produktu
BL-MERIVOBOX 500 WYSOKA Z BOXCAPEM SZARA
Kolor
Szary
Produkty powiązane
Brak produktów

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się